instagram.com/fanpagewatson

Do povedomia celého sveta sa zapísala najmä vďaka stvárneniu Hermiony Grangerovej vo filmových spracovaniach azda najúspešnejšej čarodejníckej ságy všetkých dôb Harryho Pottera.

Po prvýkrát sme ju mohli vidieť na obrazovkách ako desaťročnú malú Emmu Watson alias Hermionu. Ubehlo pár rokov a jej kariéra je v plnom prúde.

Okrem iného, tento herecký talent sa zapísal do sŕdc až natoľko, že dnes inšpiruje mnohé a mnohých a to nás teda viedlo k tomu, aby sme ti do pozornosti dali filmy, v ktorých nielen zahviezdila, ale najmä ti ukázali také filmy, ktoré sa ti s veľkou pravdepodobnosťou budú aj páčiť a prežiješ tak krásny filmový večer s Emmou Watson!

To je koniec! (This is the End)

Film komediálneho žánru, ktorý skôr vyvolal rozporuplné reakcie, no svojich fanúšikov si i napriek tomu  nájde aj 7 rokov po svojej premiére. Šestica kamarátov, ktorých divoký večierok sa zmení v boj o život. Mesto Los Angeles je devastované apokalypsou, pred ktorou sa skupinka kamošov snaží ukryť v dome jedného z nich. No čo nik nechcel, zásoby jedla a pitia však postupne dochádzajú. Dokáže ich priateľstvo prežiť v ničivej atmosfére? To všetko a omnoho viac si môžeš pozrieť v tejto komédii!

Môj týždeň s Marilyn (My week with Marilyn)

Práve v tomto filme nám Emma dokázala, že je naozaj skvelá herečka a nezostane naveky len Hermionou Grangerovou. Ide o prvý celovečerný projekt, ktorý stihla natočiť medzi poslednými dvoma časťami čarodejníckej ságy. Môj život s Marilyn ti ponúka intímny pohľad na jednu z najväčších ikon Hollywoodu. Príbeh rozpráva o jej spontánnom vzťahu s istým mladým mužom, s ktorým cítila, že toto je jej spriaznená duša.

Malé ženy (Little Women)

Najnovší prírastok čerstvej tridsiatničky. A veru, adaptácia slávneho románu Malé ženy spisovateľky Louisy May Alcottovej si získala množstvo sŕdc nielen fanúšikov, ale dokonca i kritikov. 7 nominácií si Malé ženy odniesli na Oscaroch, 2 na Zlatých glóbusoch a 5 na cenu BAFTA. Film rozpráva príbeh štyroch ambicióznych sestier, ktoré nemôžu byť viac odlišné, ako sú. Žijú už len s matkou, pretože ich otec zahynul vo vojne a napriek tomu, že ich život je ťažký, tieto „malé ženy“ nestrácajú nádej ani chuť žiť najlepšie, ako vedia. A vždy po svojom!

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife