S partnerom robíte určite veľa vecí spoločne. Vďaka nim sa nasmejete a strávite spolu pekný čas, ktorý nie je stereotypný. Ak sa však chcete lepšie spoznať a vzájomne sa viac zblížiť, mali by ste určite skúsiť aj tieto aktivity. 

20 otázok

Najjednoduchší spôsob, ktorým sa môžete o sebe dozvedieť zaujímavé veci. Princíp spočíva v tom, že sa pýtate otázky, ktoré sa netýkajú žiadnej vopred vybranej oblasti. Môžete si ju zvoliť sami, pretože vy dvaja najlepšie viete, v akej oblasti by ste sa chceli nové informácie dozvedieť.  Ideálne množstvo otázok je 20 – nie je to málo, ale ani veľa, takže vám to nezaberie veľa času a zároveň sa dozviete rôzne veci.

Jazda na bicykli

Aj keď prichádza zima, stále sa dá táto činnosť stihnúť. Jazda na bicykli je výborná v tom, že si posilníte kondíciu a zároveň si preveríte dôveru, ak by sa vyskytol nejaký problém. Defekt kolesa, stratenie sa na ceste, alebo (vážnejšia) nehoda.

Domáce práce

Ideálny spôsob, ktorým si môžete zaručiť upratanú domácnosť a popritom sa aj dobre zabaviť. Upratovanie vás zblíži, pretože strávite celý deň spolu, dozviete sa koľko má kto trpezlivosti a perfekcionizmu. Na konci dňa môže lepší partner v upratovaní vybrať film, alebo ten horší partner uvariť večeru.

Hod mincou

Táto aktivita spočíva v tom, že si vymyslíte zoznam činností, ktoré by ste chceli, aby pre vás ten druhý spravil. Hodíte si mincou a podľa toho sa rozhodnete, kto danú činnosť urobí. Pri tejto aktivite sa navzájom dozviete, čo by ste od partnera chceli a čo by vás potešilo.

Pravda vs. odvaha

Detská hra, ktorá však nikdy nestratila na obľúbenosti. V partnerskom vydaní môže vyzerať aj trochu viac odvážnejšie. Pri odvahe si môžete dopredu stanoviť, že budete robiť iba niečo romantické a vášnivé. Pravdivé otázky môžu byť iba z oblasti minulých a rodinných vzťahov. Vďaka tejto aktivite budete vedieť aj veci, ktoré by ste sa inak nedozvedeli.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.