instagram/gossipgirll/charmed_halliwellsisters

Niektoré seriály budeme milovať bez ohľadu na to, koľko rokov už ubehlo od čias, kedy sme ich videli prvýkrát. Sú to naše ženské srdcovky, ktoré by sme mohli pozerať stále dookola a pritom prežívať všetky emócie a scény ako po prvý raz.

V tomto článku sme si pre teba pripravili 7 našich najobľúbenejších, ktoré nikdy neprestaneme milovať. Spomínaš si na všetky?

Gossip Girl

New York, partia mladých bohatých školákov, luxus, zamotané vzťahy a klebety na každý deň. To všetko sme spoznali v seriáli, kde sa to intrigami len tak hemžilo. Aby toho nebolo málo, o každom klamstve sa vďaka anonymu dozvedel okamžite každý. Kto ním je, sa tvorcom podarilo tajiť až do poslednej časti. XOXO!

Charmed

3 sestry Halliwellové nie sú iba takými obyčajnými ženami. Sú čarodejnicami, ktoré sa musia potýkať s rôznymi problémami. Ich dom si už navždy zapamätala každá fanúšička a nebolo by ničím zvláštnym, ak by si si zapamätala aj niektoré zaklínadlá. Aj keď ide o starší seriál, určite ho budeš milovať.

Gilmore Girls

Príbeh sa točí okolo Lorelai a jej dcéry Rory, ktoré žijú v malom mestečku Stars Hollow a potýkajú sa s rôznymi rodinnými i vzťahovými problémami. Majú však nádherný, veľmi priateľský vzťah a môžu byť tak príkladom pre mnohých ľudí. Úžasný seriál, ktorý si obľúbili milióny žien.

Pretty Little Liars

Partia dievčat, ktoré sú nerozlučné kamošky, držia spolu, nech sa deje, čo sa deje, aj keď mladé študentky skrývajú mnoho tajomstiev. No čo ak jedna z nich záhadne zmizne a nájde sa už bez života? Kto im potom posiela tajné odkazy a vie o každom ich kroku? 4 dievčatá čaká v tomto seriáli množstvo napätia.

Ugly Betty

Dej tohto seriálu si mohla vidieť aj v rôznych filmových adaptáciách, no rozhodne stojí za pozretie aj on. Mladá a šikovná Betty v ňom dostane prácu asistentky v módnom časopise, čo je snom mnohých. Avšak, ona svojím vzhľadom do tohto prostredia akosi nezapadá. No na tom predsa nezáleží, či?

Desperate Housewives

Mnoho tajomstiev sa skrýva aj u žien, ktoré vyzerajú, že si žijú jeden veľký americký sen. Sú krásne, úspešné, žijú na predmestí a jedna z nich si namieri zbraň k hlave. Prečo to Mary Alice urobila? Na to sa budú snažiť prísť jej susedy a kamarátky, ktoré majú vo svojich domovoch taktiež čo skrývať.

Se* and the City

Kto by tento, azda celosvetovo najobľúbenejší seriál určený ženám nepoznal? 4 kamarátky – Carrie, Miranda, Charlotte a Samantha, z ktorých je každá úplne iná, si žijú svoje životy v New Yorku. A všetky majú svoje vlastné vzťahové problémy. Okrem módy, párty a priateľstva, sa zaoberajú aj Pánom Božským.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife