Instagram/sweetmagnoliasfrance, Instagram/stylebysuttonn

Bridgerton

Historický seriál so štipkou vášnivosti a milostných scén v našom zozname nesmie chýbať. Dúfame, že si ho už videla. Londýnska smotánka má sezónu plesov a cieľom rodín je nájsť svojim dcéram manželov. Nechýba napätie, vášeň, intrigy a ani romantika a neha.

Trúfalky (The Bold Type)

Oddychový seriál o kamarátkach, ktoré spolu pracujú, no zároveň musia riešiť úplne iné problémy, je pre teba ako stvorený. Zaručujeme ti veľa smiechu, povzdychov, lásky, no aj moderných problémov, s ktorými sa stretávaš v spoločnosti aj ty.

S*x/Život

Seriál, ktorý si musela zaregistrovať okamžite, keď vyšiel. Rodinný život hlavnej hrdinky Billie, ktorú stvárňuje Sarah Shahi, narušujú spomienky z minulosti. Jej intímny život bol veľmi divoký a každý deň sa oddávala tým najrôznejším radovánkam. Jej manžel nie je nadšený z toho, že na toto obdobie spomína a chce to zmeniť.

Tri metre nad nebom

Ako posledný je tu taliansky seriál, ktorý ťa prenesie na dovolenku. Príjemné diely o živote teenagerov, ktorí zažívajú prvé lásky, sklamania, úspechy a radosť zo života. Hlavná hrdinka Summer to nemá v živote ľahké, no láska jej to všetko vracia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife