instagram.com/_stars_and_, facebook.com/Enchanted

Niektoré filmy môžeme sledovať aj stále dookola a nikdy nás nemrzia. A pri niektorých ani nedokážeš uveriť, že od ich vydania ubehlo tak veľa rokov. Uvedomuješ si, že tieto filmy sme sledovali ešte takmer ako deti? Neuveriteľné, ako ten čas letí, že?

Týchto sedem filmov sme dokázali pozerať naozaj dookola. Pamätáš si ešte na ne? Určite ti odporúčame pozrieť si ich teraz ešte raz. Budeš z nich mať úplne iný zážitok než pred rokmi. Ktorý z nich bol tvoj najobľúbenejší?

Most do krajiny Terabithia

Len si zavri oči a nechaj svoju myseľ otvorenú… Leslie a Jess si vytvorili svoj vlastný svet, do ktorého sa utiekali, keď chceli zabudnúť na problémy v rodine či skole. Keď chceš, aj ty sa môžeš stať kráľovnou svojho vlastného kráľovstva.

Charlie a továreň na čokoládu

Stačí jeden zlatý kupón a môžeš sa dostať do továrne na čokoládu, kde inak nesmie nikto vkročiť. A stretnúť sa môžeš so samotným Willy Wonkom. Chcela by si zažiť takéto bláznivé dobrodružstvo?

Kronika rodu Spiderwickovcov

Keď sa Jared so súrodencami presťahuje do nového domu, hneď na prvý pohľad im je jasné, že nepôjde o obyčajný dom. Raz nájde knihu, ktorú nikto nikdy nemá čítať a on ju, samozrejme, otvorí. Spozná tak fantastický svet s nadprirodzenými bytosťami, ktoré bývajú bližšie, než by čakal.

Začarovaní

Keď sa klasická Disney rozprávka spojí s moderným romantickým príbehom, vznikne z toho obľúbený film. Princezná Giselle sa zrazu ocitne v riadnom svete, no trvá jej dlho, kým jej dôjde, že život tu je iný než v rozprávke. Nájde svojho vytúženého princa?

Nožnicovoruký Edward

Edward vyzerá na prvý pohľad ako hrozivé monštrum, no v skutočnosti je veľmi milý a plachý. Namiesto rúk má nožnice, s ktorými mu to ide naozaj veľmi dobre. Dokážu ho ostatní ľudia akceptovať?

Denník princeznej

Klasický príbeh, kedy sa zo škaredého vtáčatka stane prekrásna labuť. Mia bola obyčajná stredoškoláčka. Až kým sa nedozvedela, že jej otec bol panovníkom a po jeho smrti sa stala dedičkou trónu. Dokáže z nej stará mama vychovať skutočnú dámu?

Diabol nosí Pradu

Pracovať v módnom časopise Runway bolo snom takmer každej mladej ženy. Pod vedením Mirandy to ale nebolo jednoduché. Miesto jej asistentky dostala Andy, ktorá na prvý pohľad vôbec nezapadá medzi dokonalé upravené modelky.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife