Aj keď máme za sebou len niečo cez tri mesiace, rok 2021 priniesol na Netflixe viacero zaujímavých seriálov, ktoré určite stoja za pozretie. Stihla si si už pozrieť všetky? Ak áno, ktorý sa ti páčil najviac? A ak nie, ktorý z nášho zoznamu si pozrieš ako prvý?

Fate: The Winx Saga

Pamätáš si animovanú rozprávku Winx Club, ktorý väčšina z nás v detstve pozerávala? Predstav si teraz partiu tínedžeriek, ktoré sú na škole pre čarodejnice a chcú sa učiť ovládať svoje schopnosti. A aj keď sa chcú od vzťahov držať ďalej, niekedy to nejde.

Lupin

Spomínaš si na film Nedotknuteľní, v ktorom sme si obľúbili Drissa? Ten tentoraz stvárnil hlavnú postavu seriálu Lupin, kde si zahral zlodeja a majstra prevlekov, ktorého je veľmi ťažké dolapiť.

Firefly Lane

Výborné herecké obsadenie je predzvesťou úspechu. Seriál o dvoch najlepších kamrátkach, ktoré spolu vyrastali už od detstva, no v dospelosti sa budú musieť popasovať s viacerými problémami, ktoré preveria ich skutočné priateľstvo.

The One

Niečo ako Svadba na prvý pohľad, ale trochu v lepšej verzii. 😀 Vďaka objavu vo výskume DNA vznikne zoznamka, ktorá ti pomôže nájsť dokonalého partnera. Niekedy však musíš vedieť dobre rozlišovať medzi láskou a klamstvom.

Behind Her Eyes

Seriál o milostnom trojuholníku, v ktorom sa ocitnú manželia a slobodná matka, ktorá je mužovou podriadenou. Spriatelí sa aj s jeho ženou, no netuší, do akej nebezpečnej hry sa to zaplietla.

Ginny & Georgia

Koniec úteku a schovávaniu sa. Dospievajúce dievča Ginny a jej matka Georgia sa rozhodnú usadiť a začať svoj nový život. Nečakali však, koľko problémov ich pritom čaká.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.