Ak si chceš doma navodiť atmosféru leta, pozri si tieto filmy. Odohrávajú sa v letnom období a dokonale ťa prenesú na dovolenku. Nižšie nájdeš malý bonus v podobe seriálu, ktorý musíš jednoznačne vidieť.

Posledné leto

Pri tomto filme si perfektne oddýchneš, pretože ťa naladí na pozitívnu vlnu. Začína leto, no zároveň je pre niekoho posledné. Partia kamarátov skončila strednú školu a po lete sa ich cesty rozídu. Chcú si užiť leto a ty môžeš pri tom.

Polnoc v Paríži

Tento film si musíš zamilovať. Dvaja snúbenci idú pred svadbou do Paríža a zažijú dobrodružstvá, o ktorých sa im ani nesnívalo. Ovplyvní to ich svadbu? To sa dozvieš, keď si to pozrieš.

Mamma Mia

Kto by nepoznal klasiku v podobe tohto nádherného muzikálu. Leto, Grécko a pekní herci. Mamma mia ti dokonale prinesie Grécko domov a zaručujem ti, že na konci budeš plakať.

Dobrý ročník

Pohodový romantický film, ktorý ťa zavedie do letných viníc. Samozrejme, zdediť vinice niekedy prináša veľa problémov, preto sa film zamotáva stále viac a viac.

Niekto skvelý

Tento film, ktorý je niekedy až veľmi reálny a pravdivý, ťa očarí. Hlavná hrdinka sa po dlhých rokoch rozíde so svojim partnerom, pretože dostane svoju vysnívanú prácu ďaleko od mesta. Spolu so svojimi priateľkami sa rozhodne, že pôjdu na dámsku jazdu predtým, než odíde do práce. Počas filmu spomína na to, aké boli začiatky vzťahu.

50x a stále po prvý raz

Tento romantický film si musela vidieť minimálne 50x 🙂 . Adam Sandler stvárnil svoju rolu perfektne a spolu s Drew Barrymore tvoria krásny pár, ktorý si však musí prejsť rôznymi úskaliami.

Bonus: seriál Tri metre nad nebom

Romantický seriál, ktorý ťa prenesie do letného Talianska, si ťa hneď získa. Seriál sleduje život mladej Summer, ktorá nemá ľahký život, pretože žije iba s mamou a mladšou sestrou. Počas svojej brigády sa zamiluje a prežíva letné zážitky s priateľmi.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.