Moje náročné srdce nie je jednoduché si získať. Treba ponúknuť kvalitu, byť cool a robiť veci úplne inak, než to robia všetci ostatní. Veď sama vieš, čo všetko musí taký chlap urobiť, aby si ťa získal. Týchto 5 značiek na Slovensku milujem a to z jediného dôvodu – robia veci spôsobom, že sa ich nemilovať nedá.

 

Starbucks

Starbucks otvorí svoju prvú slovenskú pobočku už za niekoľko dní v bratislavskom Auparku a ďalšie dve prevádzky majú pribudnúť do konca roka. A ja sa hrozne teším.

Okej, Starbucks nie je vyslovene pre zarytých kávičkárov, no typická atmosféra, ktorá ku Starbucksu patrí, z neho robí fantastické prostredie pre stretnutie s kamoškami, čítanie knižky, či kľudne aj prácu na diaľku. Neviem sa dočkať, až si dám svoje prvé slovenské Frappucino!

77976534f7c91d3befff62699320adfffoto: s8.favim

 

Zara

Vieš, v čom je Zara oproti iným módnym značkám výnimočná? Svoje kolekcie menia oveľa častejšie, ako všetci ostatní. Aj preto ju dnes miluje celý svet, vrátane mňa.

sleduj_youtube_kanal_odzadu_sk

zara

foto: cosmouk

Zara priniesla na Slovensko veci, ktoré majú svoj šmrnc, sú sexy, pritom minimalistické a nie príliš agresívne. Presne to, čo som hľadala a nevedela nikde nájsť. Keby ešte zvýšili kvalitu a nemusela som každé dva týždne chodiť niečo reklamovať, bolo by to dokonalé.

Zara má momentálne tri pobočky v Bratislave a jednu, trochu prekvapujúco, v Pezinku. Ostatné mestá už netrpezlivo čakajú a nemyslím si, že Zara bude dlho váhať. Dopyt je obrovský!

 

Bubbleology

Bubbleology buď miluješ, alebo nenávidíš. Tých, ktorý bublinkový čaj milujú je však toľko, že dlhé rady k týmto stánkom už nejak neodmysliteľne patria. A ja patrím k nim.

foto: leeds-list

Bubbleology je viac, ako len o čaji. Koniec koncov, tento taiwanský nápoj ponúka niekoľko predajcov. Bubbleology však ponúka 2800 rôznych kombinácií a ja sa vždy teším, ako skombinujem veci trochu inak a pokúsim sa nájsť svoju dokonalú príchuť.

 

4ka

Slovenský operátor prišiel na trh, kde nám tradiční operátori dokola tlačia voľné minúty, ktoré v skutočnosti poriadne nevyužijeme. Dnes si volám cez Viber, píšem cez Whatsapp a Messenger. Nekonečné smsky a volania sú mi už prakticky ukradnuté. Chcem postovať na Instagram, Snapchatovať a pozerať videá na Youtube.

Obrazok-pre-web

4ka to pochopila a priniesla geniálne ceny za internetové balíčky. Giga dát za euro mi vystačí na celý mesiac, a to sa vôbec neobmedzujem. Navyše som si aktivovala balíček s automatickou obnovou, takže dátujem bez starostí a nemusím na nič myslieť.

 

Smart

Je to ako nákupná taška na kolesách. So Smartom sa strčíš všade a je tak akurát pre teba, kamošku a pár tašiek s oblečením. Nepotrebujem veľké autá, potrebujem niečo, s čím neurobím hanbu ani v nákupnom centre, ani na párty. Smart možno vyzerá trochu vtipne, no nech zdvihne ruku ten, kto by toto šikovné autíčko nebral :-).

Screen Shot 2016-05-20 at 10.27.49

foto: Pinterest

titulná foto: Lauren Naefe

Komentáre