Blíži sa Valentín a ty ešte nevieš, ako potešiť a prekvapiť svoju polovičku? Zober ho na nezvyčajné a premyslené rande! Zážitky sú vo vzťahu veľmi dôležité a ak zvolíš ten správny, môžeš sa tešiť na nezabudnuteľný večer vo dvojici.

Klzisko

Možno americký gýč, no kde je väčšia sranda ako na klzisku? Zober svoju drahú polovičku a vyskúšajte akékoľvek klzisko vo vašom okolí. Nezabudni na maličkosti, ako dobrý teplý čaj a veľké ponožky, aby toto rande bolo aj o niečo príjemnejšie.

Valentínsky tanečný večer

Možno ťa trápi, že pri spoločenských udalostiach, si pri tónoch hudby trúfaš len na nesmelé pohupovanie na mieste. V Riverpark Dance School v Bratislave sa presne na Valentína, čiže 14.2., uskutoční Valentínsky tanečný večer. Príďte si so svojim partnerom užiť nezabudnuteľné tanečné rande. Pod vedením skúsených lektorov sa naučíte jednoduché tanečné kreácie a zažijete množstvo zábavy. Welcome drink je v cene!

zdroj: unsplash.com

Zimná zoo

Kto nemá rád zvieratá? Zimná zoologická záhrada rozhodne má čo ponúknuť. Aj počas týchto chladných dní môžete vidieť takmer všetky zvieratká, ktoré v zoo chovajú. Stačí sa vyzbrojiť teplým oblečením, dobrou náladou a dokonalé romantické rande je na svete. Urob svojmu partnerovi radosť a ukáž mu, ako to v zoo vyzerá cez zimu!

Športový zážitok

Ak máte s priateľom radi adrenalín, tak skok z mosta, bunjeejumping či jump aréna je skvelý nápad na valentínske rande. Splňte si vaše detské sny spoločne a vyberte si ten najlepší adrenalínový zážitok! No pamätaj, večera až potom 😉

Úniková hra

Alebo inak známa Escape Room, ktorá je v posledných rokoch veľkým hitom. Ak máte radi dobrodružstvo, no popri tom radi riešite logické hádanky, toto rande vás bude rozhodne baviť! Zaručene vás neprekvapí žiadne trápne ticho, pretože budete musieť neustále niečo riešiť. Trocha sa pri tom potrápite, no určite sa zabavíte.

 

Článok vznikol v spolupráci s Riverpark Dance School

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.