instagram.com/nostalgiafreak, hilaryduffchile

Tiež si niekedy zvykneš zaspomínať na staršie filmy, ktoré sme kedysi milovali? Stačí, že si pozrieš trailer alebo nejakú ukážku a hneď sa prenesieš o niekoľko rokov späť.

Ak si sa narodila v priebehu 90. rokov, na týchto filmoch si určite vyrástla aj ty. V tom čase bola herečka Hilary Duff veľmi obľúbená a tešili sme sa na všetko, v čom si zahrala. Vybrali sme pre teba 5 najobľúbenejších filmov, ktoré určite stoja za pozretie aj po toľkých rokoch. Ktorý z nich si mala najradšej?

Popoluškin príbeh (A Cinderella Story)

Typický Popoluškin príbeh. Sam vyrastá s macochou a nevlastnými sestrami, ktoré jej strpčujú život. Aj ona však túži ísť na ples, kam sa napokon aj dostane. A tam stretne dokonalého princa.

Nikdy to nevzdávaj (Raise Your Voice)

Terri je úžasná speváčka a rozhodne sa stráviť jedno leto v hudobnej škole. Ďaleko od domova, bez rodiny a priateľov však spočiatku nedokáže úplne zapadnúť. Napokon si však nájde kamarátov aj tam a presvedčí sa o tom, že nikdy sa nemôže vzdať.

Dokonalý chlap (The Perfect Man)

Holly žije so svojou matkou a mladšou dcérou. Keď jej mame nevyjde nejaký vzťah, radšej si pobalia všetky kufre a presťahujú sa do nového mesta. Holly sa už viac nechce sťahovať, tak vezme šťastie jej matky do svojich vlastných rúk.

Kadetka Kelly (Cadet Kelly)

Kelly je typická tínedžerka, ktorá miluje módu a predvádzanie sa. Jej mama sa však vydá za riaditeľa vojenskej akadémie, do ktorej bude musieť nastúpiť aj ona sama, aby si zlepšila svoje správanie. Tvrdý výcvik je pre ňu na prvý pohľad nezvládnuteľný, no dokáže, že na to má.

Dvanásť do tucta (Cheaper by the Dozen)

Typická rodinná komédia o početnej rodine s 12 deťmi, medzi ktorými je aj herečka Hilary Duff. Je viac než jasné, že v takej veľkej rodine vznikne množstvo vtipných situácií.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife