Počas upratovania, šoférovania, cestovania, behania, prechádzky, pri jedle alebo len tak, ku kávičke. Podcasty si môžeš pustiť naozaj hocikedy, preto sa stali tak obľúbenými.

Môžeš si vybrať kratšie aj dlhšie, podľa toho, aký ti práve vyhovuje. A určite nájdeš aj tému, ktorá ťa baví. Ak hľadáš slovenské podcasty, ktoré sa naozaj oplatí počúvať, máme pre teba desať najlepších a najobľúbenejších.

Je medzi nimi aj tvoj obľúbený? Prípadne aký máš najradšej ty?

Sabo Sebou

Moderátor Mišo Sabo pravidelne prináša zaujímavé témy a nebojí sa vytiahnuť aj témy, o ktorých sa inak nehovorí. Sociálne siete, triedenie odpadu, zero waste život, psychické zdravie, depresia, šikana … to je len ukážka toho, čo v podcaste Sabo Sebou nájdeš.

The Buca Talks

Martina Bucková alias Buca sa svojim fanúšikov prihovára každý týždeň v relácii Nedeľná omša, kde rozpráva o živote, motivácii, láske, ale aj iných ženských problémoch. Okrem toho robí pravidelné rozhovory so zaujímavými ľuďmi.

Na gauči s Nasklee

Petra Dzvoníková, známa pod menom Nasklee si do svojho podcastu volá zaujímavých ľudí, s ktorými sa rozpráva naozaj o všetkom. Moma, Lula či Betka – ak sa chceš o nich niečo dozvedieť, môžeš práve vďaka podcastu Na gauči s Nasklee.

Se*uálna výchova

Miška a Vala sú dve baby, ktoré nemajú problém rozoberať aj inak tabuizované témy. Ide o úplne prirodzené veci, o ktorých by sa žiadna žena nemala hanbiť rozprávať. V ich podcaste nájdeš určite odpoveď aj na svoje problémy.

jauuu, PS: to bolelo

Overená klasika v podobe Peti Polnišovej a Evelyn. Inžinierky srdca hovoria o témach, ktoré zaujímajú asi každú ženu. Muži, vzťahy, klebety, problémy – zaiste si nájdeš aj to svoje.

Fitclan

Ak ťa zaujíma zdravý životný štýl, chcela by si sa zdravšie stravovať, prípadne začať cvičiť, podcast Fitclan bude pre teba ten pravý. Dozvieš sa o najčastejších mýtoch o chudnutí, ale aj to, čo by si mala a nemala konzumovať.

Startitup podcasty

Startitup ti ponúka zaujímavé rozhovory na rôzne témy. Zaujíma ťa politika, cestovanie, kultúra, biznis alebo by si sa chcela dozvedieť niečo o známych osobnostiach? V podcaste nájdeš zo všetkého niečo.

Na rovinu o podnikaní

Ak podnikáš alebo nad tým len rozmýšľaš, určite nevynechaj podcast Na rovinu o podnikaní. Dozvieš sa množstvo užitočných tipov, ktoré ti pomôže rozbehnúť a udržať tvoj biznis.

Dobré ráno | Denný podcast denníka SME

Aby si mala všeobecný prehľad o tom, čo sa deje, mala by si počúvať aspoň jeden spravodajský podcast. Ráno sa dozvieš prehľad toho najdôležitejšieho, čo sa za posledný deň stalo. V podcaste Dobré ráno sa okrem iného rozoberajúce aj zaujímavé kauzy.

Fashion Session

Na záver by sme ti chceli predstaviť novinku, ktorej by si mala dať určite šancu. Podcastu Fashion Session sa venuje Natália Pažická a Zuzana Dutková z Platformy udržateľnosti. Dievčatá ti odokryjú všetky tajomstvá módneho priemyslu. Dozvieš sa, prečo by si mala prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch a prečo by si sa mala zamerať na udržateľnú módu.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.