Prekvapenie, ktoré nečakal asi nikto. Svetoznáma a obľúbená speváčka Halsey zverejnila v stredu večer fotku s tehotenským bruškom. Nikto pritom nevedel, že pod srdcom nosí svoje prvé bábätko.

26-ročná speváčka je pre niekoho možno extravagantná, najmä kvôli často meniacim účesom. Okrem toho priznala, že trpí bipolárnou poruchou a vždy sa zastáva ľudí s rovnakou chorobou. Aj na Instagrame niekedy zverejňuje fotky, ktorým nemusia rozumieť úplne všetci.

Fanúšikovia aj napriek všetkému milujú jej skladby. Určite si spomínaš na jej pieseň „Without Me“, ktorú vydala pred dvoma rokmi. K obľúbeným tiež patrí song „Be Kind“, ktorý nahrala v spolupráci s Marshmellom.

Halsey svojich fanúšikov prekvapila fotkou s tehotenským bruškom, ku ktorej napísala stručné: „Prekvapenie!“ Podľa veľkosti bruška vidieť, že svoje prvorodené dieťatko nosí pod srdcom už niekoľko mesiacov. Čaká ho so svojím priateľom Alevom Aydinom, s ktorým sa prvýkrát na verejnosti objavila v októbri minulého roku.

Poznajú sa však už dlhšie, no boli najskôr priateľmi. Spomínanú fotku jej dokonca okomentoval aj on sám so slovami: „Moje srdce je plné. Milujem ťa, zlatko.“ S Halsey sa tešíme aj my a prajeme najmä veľa zdravia! 🙂

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.