Tomi Popovič dourážal Daru Rolins
Instagram/rukahore, Instagram/dararolins_vermi

Spevák a hudobný producent Tomi Popovič vraj v správe dourážal Daru Rolins. Tá to potvrdila pre Nový čas. Spevácka diva mu na oblátku taktiež poslala ostré slová.

Iba pred pár dňami na jubilejnom koncerte k 50. narodeninám burácala vypredaná pražská O2 aréna. Dara Rolins si na svoju veľkolepú oslavu pozvala niekoľkých hudobných kolegov. Na pódiu sa objavila s Monikou Bagárovou, Anitou Soul či dokonca s expartnerom Patrikom Rytmusom Vrbovským, čo všetkých šokovalo.

Dara Rolins koncert
zdroj: Instagram/bagarovamonika

Okrem nich si pieseň „Nebo, peklo, raj“ zaspievala s Tinou, s ktorou sa potom vybozkávala. Pred 11 rokmi ju ale nahrala s hudobným producentom a spevákom Tomim Popovičom. Zdá sa však, že sa na Daru naštval a adresoval jej nepekné slová. A to rovno v súkromnej správe, čo potvrdila samotná oslávenkyňa.

Tomi Popovič dourážal Daru Rolins

Speváka zrejme urazilo, že si ho Dara na koncert nepozvala, aby s ňou odspieval známu pieseň. Po koncerte na svojom Instagrame zverejnil niekoľko príspevkov, medzi ktorými bola aj spoločná fotka Dary a Tiny. A k príspevku dodal: „Nevďačný je ten, kto poprie, že mu bolo preukázané dobro. Nevďačný je ten, kto ho nespláca. Ale najnevďačnejší zo všetkých je ten, kto naň zabudne.“ Fanúšikom teda zrejme došlo, na čo naráža.

Denník Nový čas speváka oslovil, aby sa k tejto situácii vyjadril. „Dare som poslal svoju osobnú gratuláciu k okrúhlemu výročiu,“ priznal, keď sa ho pýtali, či so speváčkou po koncerte komunikoval.

Dara to vidí inak. „Osobnú gratuláciu? Ja by som jeho dosť nechutnú slohovú prácu, ktorú mi poslal, plnú výčitiek a urážok, nazvala inak. Ale pretože ma to u Tomiho vlastne neprekvapilo, neriešim,“ vyjadrila sa pre Nový čas oslávenkyňa.

Dara Rolins
zdroj: Instagram/dararolins_vermi

„Odporučila by som mu vymeniť psychiatra a dať sa konečne do zenu. Nechápem, že môže byť taký talentovaný človek taký nenávistný a dlhodobo frustrovaný. Na jeho mieste by som sa sústredila na to, čo získal, nie, čo stratil,“ dodala ostrý odkaz na záver.

Zdroj: Nový čas

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News