Ruža pre nevestu

Už o pár dní sa dozvieme víťazku prvej série reality šou Ruža pre nevestu. Ešte pred semifinále si ale atraktívny Tomáš užil intímnu chvíľku s jednou z finalistiek, čo zaznamenal Nový čas pre ženy. Ak reláciu pozorne sleduješ, tak to možno neušlo ani tebe. 

Vo finále šou Ruža pre nevestu sa ocitla Mirka a Petrana. Aj fanúšikovia sa rozdelili na dva tábory. Niektorí tvrdia, že si Tomášove srdce napokon získa práve modrooká YouTuberka, iní zase, že jemná krasokorčuliarka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Voyo official (@voyo.sk)

Tomáš si v šou Ruža pre nevestu užil s touto kráskou

V poslednej odvysielanej časti si to dievčatá užili s Tomášom na Slovensku, kde si pre neho pripravili špeciálny program. Už niekoľko nenápadných indícií ale malo naznačiť, že reláciu v semifinále opustí Tereza, a tak sa aj stalo. Ružu nedostala a šou opustila s plačom.

Ešte predtým, vo vile v Turecku si však zvodný podnikateľ stihol užiť intímnu chvíľku s jednou z jeho favoritiek. A to aj napriek tomu, že vo vile v ten večer medzi babami vládlo veľké napätie. Ako zaznamenal Nový čas pre ženy, bola to práve Petrana, ktorá ho utešovala vrúcnym francúzskym bozkom. Vidieť to môžeš po kliknutí SEM.

Tomáš potom však skončil aj v posteli inej súťažiacej, ktorá vypadla pred bránami semifinále. Poobjímal sa tam s Priscillou.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Ak pozorne sleduješ každú časť tejto reality šou, možno si pamätáš aj na túto. Baby sa v nej pohádali tak brutálne, že niektoré z nich si chceli zbaliť kufre a jednoducho odísť. Dokonca aj samotný Tomáš bol v pomykove a nevedel, čo má robiť.

Zdroj: Nový čas pre ženy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News