Ruža pre nevestu

Atraktívny podnikateľ Tomáš Tarr je hlavnou postavou v šou Ruža pre nevestu. V semifinále svoju ružu nedal extravagantnej Tereze, ktorá súťaž opúšťala s plačom. Hostia v relácii Bez ruže si však všimli niečo, čo ti možno v poslednej odvysielanej epizóde ušlo.

Pár mesiacov po jej skončení sa zmenili nielen viaceré baby, ale aj Tomáš, čo na jeho Instagrame zaznamenal Nový čas pre ženy predtým, ako jeho sexi fotka zmizla zo story.

Čo prezrádzalo, že do finále sa nedostane Tereza?

Hosťami najnovšej epizódy relácie Bez ruže bola TikTokerka Alex Godály a jej priateľ Denis, ktorí spolu s moderátorkou Beccou zhodnotili semifinále šou Ruža pre nevestu. Možno si si nevšimla, že viaceré indície naznačili, že do finále sa nedostane práve Tereza.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Jedným z hlavných znakov malo byť to, že Tomáš svojej nádejnej budúcej svokre priniesol oveľa menšiu kyticu, ako Petraninej či Mirkinej mame.

„Tomáš mi príde ako chlap, ktorý má vkus. Vie sa aj obliecť, vie si vlasy načesať, tak mohol by vedieť aj ako vyzerá pekná kytica. Takže by som povedala, že či mu úplne až tak záležalo na tomto stretnutí. Lebo ostatné dve maminy dostali brutálne kytice,“ myslí si Alex.

Tomáš zo šou Ruža pre nevestu sa zmenil na nepoznanie

Všetky časti šou Ruža pre nevestu boli predtočené ešte pred odvysielaním prvej epizódy. Všetky súťažiace sú už doma a Tomáš je aktuálne v Bangkoku. Svoju vyvolenú však musel nechať na Slovensku a práve tento týždeň sa po ňu chystá, keďže sa v piatok dozvieme meno jeho nevesty.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Tomáš Tarr (@tomas_tarr)

Už v šou si si určite všimla, že podnikateľ má perfektné vyšportované telo. Pár mesiacov po natáčaní je však ešte viac sexi ako v Turecku. Nedávno sa vyfotil počas tréningu vo fitku a záber pridal do príbehu na Instagrame. Skôr ako zmizol, zaznamenal ho Nový čas pre ženy. A musíš uznať, že Tomáš je krajší a viac sexi ako kedykoľvek predtým.

Zdroj: Bez ruže, Nový čas pre ženy

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News