Nevesta a ženích
Pexels/Алекке Блажин

Kto hovorí, že muži nie sú nároční, klame. Po dokonalej priateľke túžia rovnako, ako aj ženy po chlapovi snov. Ak teda po vzťahu túžiš, takto by si sa nemala správať. Zbytočne muža odplašíš.

Rozkazovanie

Keď sa správaš ako prezidentka celej planéty, žiadny muž s tebou nevydrží. Chlap totiž nemá rád, ak musí celý deň počúvať rozkazy, čo má a čo nemá robiť. Vo vzťahu sa chce cítiť dominantný, nie submisívny. Keď chceš nejakého zbaliť, mysli na to a dovoľ mu, aby prejavil svoju mužnosť. Bude šťastný.

Príliš veľa správ

Určite poznáš ten vtip. Muž ide na pol hodinu do kúpeľne a za ten čas sa s ním priateľka dokáže cez správy pohádať, rozísť a aj udobriť. Príliš veľa správ pôsobí obmedzujúco a vytvára nátlak, preto by si sa mala takému správaniu vyhnúť. Pošli mu jednu správu a počkaj na odpoveď. Ak je niečo naozaj dôležité, tak mu radšej zavolaj.

Žena a muž na pláži
zdroj: Pexels/Konstantin Mishchenko

Nedočkavosť

Ženy vedia byť rýchle, to je samozrejmosť. Mužovi však trochu trvá, kým si na niečo zvykne. Nemôžeš byť príliš rýchla, aby si ho neodplašila. Dopraj mu priestor, nechaj ho, nech robí vlastné rozhodnutia a uvidíš, ako veľmi ľahko ho získaš.

Žiadne tajomstvá

Je správne pred priateľom veci netajiť a byť otvorená, avšak niekedy nie je správne nemať pred ním žiadne tajomstvá. Zo vzťahu sa tak vytráca tajomno a akási atmosféra neznáma, čo je dôležité pre neustále spoznávanie sa. Pokiaľ by o tebe partner vedel všetko, stratil by o teba záujem, lebo by si bola nudná.

Pár na pikniku
zdroj: Pexels/Vlada Karpovich

Citlivosť

Jednoducho, nemala by si celé dni len plakať a nariekať. Mať citlivú stránku je v poriadku, no keď spustíš plač pre akúkoľvek maličkosť, muža odplašíš. Hoci ti to nepovie do očí, bude si o tebe myslieť, že si labilná žena, s ktorou by ho nečakal dobrý život. Svoju citlivosť prejavuj iba tam, kde to považuješ za potrebné.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating