unsplash.com

To, že si s tebou píšem do dlhej noci, znamená, že sa mi naozaj páčiš a záleží mi na tebe. To, že si s tebou píšem dlho do noci a potom skoro ráno vstávam znamená, že chcem byť s tebou aj na úkor mojej komfortnej zóny, ktorá sa tvojim príchodom výrazne obmedzila. 

Nie som príliš spontánna osoba, vždy som chodila spať v rovnakom čase a tak mi to vyhovovalo. No tvoj príchod do môjho života zmenil mnohé. Ty jediný zostaneš so mnou a píšeme si, keď všetci tí, s ktorými som si písala, už dávno spia. 

Zmenil si taktiež moje pohľady na sociálne siete, ktorým som sa snažila vyhýbať, pretože teraz vidím, že v takomto prípade majú zmysel. Naučil si ma už mnohé veci, no vážim si naše dlhé slohy a rozhovory o živote a o všetkom možnom aj nemožnom.

Si pre mňa osoba, ktorá je nesmierne dôležitá a si vlastne osoba, pri ktorej zaspávam, aj keď len virtuálne. Vždy sa teším na tvoje nové správy a na tvoje ranné smsky, ktoré mi dodajú neuveriteľnú energiu.

zdroj: unsplash.com

Zostať neskoro písať si, znamená pre mňa, že si vážim každú sekundu s tebou, aj keď len cez notebook. Zaujímam sa o to, čo si myslíš, čo ťa trápi, čo ti robí radosť a čo ťa teší. Zaujímajú ma tvoje názory a to, kam smeruješ. 

Aj keď sa dostanem do spánku, stále moja myseľ čaká správu od teba a chce, aby si nado mnou tiež premýšľal, keď zaspávaš. Správy s tebou sú niečo, čo už potrebujem, aj keď si to nechcem priznať. Tak rada by som ti napísala hocikde, no snažím sa byť slušná a nepísať, keď som v spoločnosti, pretože to sama nemám rada na ľuďoch. No niekedy sa mi naozaj nedá.

Zostať dlho hore pre to, aby som si s tebou mohla písať, aj keď mám robiť niečo iné, pre mňa znamená signál, že nemyslím už len na seba a na svoje potreby. A to už znamená niečo viac. 🙂

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating