Sajfa a Veronika

Zdá sa, že niektorí ľudia nemajú pojem o tom, čo je to slušné správanie. Dôkazom je aj dnešná doba, kedy si mnoho ľudí myslí, že na sociálnych sieťach môžu písať, čo chcú a komu chcú. Hejty a urážky sú pre známe tváre na Instagrame niečím, čo ich už ani neprekvapuje. Svoje o tom vie aj Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá zdieľala správu od cudzej ženy. Tá však prekročila všetky hranice.

33-ročná Veronika je úspešnou slovenskou moderátorkou, ktorá sa po odchode z televízie začala venovať vlastným projektom. Zmenu do jej života priniesli aj jej dve deti, Sára a Šimon, ktorých má s manželom, taktiež známym moderátorom, Matejom „Sajfom“ Cifrom. Dvojica sa rozhodla, že svoje ratolesti nebude na Instagrame ukazovať. Aspoň sčasti.

Sajfa a Veronika
zdroj: Instagram/veronikaostrihonova

Sajfa a Veronika sú hrdí rodičia

Tak, ako aj iní celebritní rodičia, aj Cifrovci sa rozhodli, že tváre detí nebudú zdieľať verejne. Aj keď Sajfa nedávno spravil výnimku a ukázal ich tváričky, väčšinou ich fotia a točia tak, aby chránili ich súkromie a identitu. To sa mnohým „fanúšikom“ ale nepáči. Aj najnovšie sa do Veroniky kvôli tomu pustila neznáma žena, ktorá jej poslala nechutnú správu.

Najprv evidentne rýpala do jej manželstva. „Ľúbime sa a je nám spolu dobre. No, samozrejme, čomu Vy veríte a ako čo vnímate, je len a len na Vás. Nech sa Vám darí,“ odpovedala jej Veri. Po tom, ako jej odpísala, že jej názor neberie a veľmi diplomaticky popriala aj krásny deň, to danej žene nestačilo.

Veronika Cifrová Ostrihoňová
zdroj: Instagram/veronikaostrihonova

Ešte jednu vec som zabudla. Prečo neukazujete Sáru? Dominika Cibulková v plnej paráde ukazuje svojho syna Jakubka. Jediné, čo nám napadlo, že Sára žeby bola malá zrúdička?“ odpísala Veronike, čím zároveň odporne urazila aj ich dievčatko.

Ako by si na takú správu reagovala ty?

Veronika Instagram
zdroj: Instagram/veronikaostrihonova

Zdroj: Instagram/veronikaostrihonova

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News