Každá mama chce pre svojich potomkov to najlepšie. Niektoré sa snažia byť so svojimi deťmi kamarátky, iné zas chcú, aby deti vedeli, kto je doma generál. Aj vo vodách šoubiznisu sa nájdu mamičky, ktoré sú známe svojimi striktnejšími pravidlami. Určite by si na nich nepovedala, že od detí vyžadujú nasledujúce veci.

Jessica Alba

Kto by to bol povedal, že táto krásna a milo vyzerajúca herečka je v skutočnosti veľmi prísna matka. Ak jej deti príliš vystrájajú, údajne ich posiela k stene, kde do nej musia mlčky hľadieť, až kým sa neupokoja a nesľúbia, že sa budú správať slušne. Mamu musia poslúchať aj v tom, kedy sa ide spať, jesť s celou rodinou spoločne a v určený čas, či rešpektovať toho, kto má doma posledné slovo. A tým je väčšinou samotná Jessica.

Mila Kunis

Mila Kunis má 2 deti s manželom, taktiež hercom, Ashtonom Kutcherom. Aj tento na pohľad veľmi pohodový pár má svoje rázne pravidlá. Je o nich známe, že nechcú, aby peniaze rozmaznali ich deti. Dokonca sa rozhodli, že všetok svoj majetok radšej venujú charite a deťom prispejú, iba ak budú mať dobrý biznis plán. Chcú, aby si peniaze zaslúžili a zarobili vlastnými rukami. To je síce pekné, no zákaz darčekov na Vianoce už pre také malé deti nie je ničím radostným.

Jennifer Lopez

J. Lo. je žena, ktorá si svoj život tvrdo odmakala. A to isté požaduje aj od svojich dvoch detí – dvojičiek. Učí ich tomu, že ak chcú dosiahnúť svoje ciele, musia sa poriadne sústrediť a pracovať na výsledku. Preto majú počas týždňa zakázanú televíziu či mobily, ktoré by ich odpútavali od povinností. Tie môžu využívať iba počas nedele, ktorú aj tak trávia spoločne.

Madonna

Ikonická speváčka je matkou 6 detí, z ktorých sú len 2 jej biologické. A práve tie – dcéra a syn, sa s ňou údajne príliš nemajú v láske kvôli jej výchovným metódam. Hovorí sa, že speváčka svoje deti až príliš kontroluje, a zákazy boli u nich doma na dennom poriadku. Madonna si potrpí aj na poriadku – ak nájde oblečenie v izbe svojich detí mimo skrine, kam patria, vyhodí ho do koša. Aby toho nebolo málo, jej deti jedia aj stravu, na ktorú sama z makrobiotického hľadiska dozerá.

 

Zdroj: news.com.au, babygaga.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.