Disney+
Instagram/disneyplus

Len pred pár dňami odštartovalo na Slovensku dlho očakávané Disney+, ktoré sa ihneď stalo konkurenciou Netflixu alebo HBO Max. Divákov prilákalo na stovky zaujímavých a obľúbených seriálov a filmov.

Ak nevieš, čo si pozrieť alebo ešte stále váhaš, či si vôbec kúpiť predplatné na Disney+, máme pre teba niekoľko tipov na tituly, ktoré sa rozhodne oplatí vidieť. Rozdelené sú do 6 veľkých kategórií podľa toho, kto ich produkoval.

Disney

Vráť sa do svojich detských čias a pripomeň si všetko, čo si zvykla sledovať na Disney. Vypichli by sme veci ako Hannah Montana, High School Musical či Camp Rock. Samozrejme, že nesmú chýbať obľúbené (aj staršie) animované filmy, napríklad Bolt, Na vlásku alebo Zootropolis. Čakajú ťa aj pomerne nové tituly ako Cruella či Encanto: Čarovný svet.

Pixar

Ak by ti bolo málo animákov z dielne Disney, určite ťa potešia tie od Pixaru. Nájdeš tu Autá, Coco, Duša, V hlave, Hľadá sa Nemo, Príšerky s. r. o. alebo aj novú rozprávku Luca. To je, samozrejme, len zopár z tých, ktoré na Disney+ nájdeš.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife