herci z filmov, ktorí najviac nadávajú
Instagram/jenanistonjen, Instagram/young.dicapri0

Netflix opäť perlí! Natočil krátky seriál o tom, ako herci vo filmoch nadávajú a kto z nich to robí najčastejšie. Na niektorých by si to vôbec nepovedala.

O neslušnom seriáli

Tento zábavný a zároveň pekne „sprostý“ (ako ho v popise nazval sám Netflix) seriál uvádza herec Nicolas Cage ako moderátor. Volá sa Dejiny nadávania. A okrem toho, že tam bol zverejnený rebríček najviac nadávajúcich hercov v histórii filmov, jeho ďalšia podstata je celkom bizarná. Obsahuje totiž všetko, čo by si mala vedieť o amerických vulgarizmoch.

Seriál má zatiaľ jednu sériu rozdelenú na 6 častí. Tie nesú názvy: F**k, Sh*t, B*tch, D**k, Pu**y, Damn. A nemusíš byť žiaden anglický expert, aby si vedela, čo dané slová znamenajú.

Nicolas Cage
zdroj: Instagram/mogronator83

Hoci nejde o minisériu, časti seriálu sú celkom krátke. Každá má cca 20 minút, no buď si istá, že zažiješ pár hodín skvelej a nenahraditeľnej zábavy. A možno aj trošku neslušnej.

Herci vo filmoch, ktorí najviac nadávajú

V jednej z častí seriálu bol zverejnený rebríček top 10 hercov, ktorí vo filmoch nadávajú najviac. Možno ťa celkom prekvapí, že medzi nimi sú celkom známe tváre, o ktorých by si to možno nikdy nepovedala. Ukážeme ti to v našej GALÉRII.

Ktorý z týchto hercov ťa najviac prekvapil? Myslela si si to o nich?

Okrem tohto ti prinášame ešte jeden trochu nechutný rebríček. Pred niekoľkými mesiacmi sme totiž napísali článok, v ktorom sme ti zosumarizovali celebrity s najbizarnejšími neresťami. Ak ale máš slabý žalúdok, určite by si to nemala otvárať.

Zdroj: Netflix

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife