Áno, dať chlapovi medvedíka na Valentína je naozaj divné. A ten srdiečkový vankúšik s nápisom Milujem ťa si mu dala minulý rok. Tento rok by si mu možno chcela dať niečo originálnejšie ako Milku alebo bonboniéru.

Musí to byť niečo, čo vyjadruje vás dvoch
Je to predsa sviatok zaľúbených, preto by to malo byť niečo, čo vás spája. Napríklad obyčajné a jednoduché, vaša spoločná  fotka v peknom rámiku. Alebo rovno celá fotokniha vašich zážitkov. Veď kedy osláviť konkrétne váš vzťah, keď nie na Valentína?

Máte nejaké spoločné zážitky a trapasy? Môžeš ich k tomu prilepiť na červenom lístočku, alebo dopísať ku fotke. Ak vaše fotky stíhaš vyvolať, neváhaj s fotoalbumčekom, do ktorého fotky budete naďalej pridávať.
Alebo ak plánujete spoločnú dovolenku, bývanie, kúpu auta…Čo tak pokladničku, na ktorú mu napíšeš: „Na spoločný domček“?

zdroj: unsplash.com

Niečo autentické
Niečo, čo je od Teba. Čo si vytvorila a vymyslela Ty. Môže to byť kľudne list, kde mu vyjadríš, prečo si sa doňho zamilovala. Že aj keď to nemá s Tebou vždy ľahké, zvláda to skvelo. Môžeš mu tam pospomínať niektoré spomienky a poďakovať mu za všetky krásne chvíle. Dôležité je, že to pôjde z Tvojho srdiečka.

zdroj: unsplash.com

Niečo užitočné, čo naozaj aj využije
Poznáš to- chlapov moc nenadchne darček, ktorý položí na poličku a tam zapadne prachom. Chlapa najviac poteší niečo, čo sa mu zíde. Takže žiadne dekorácie, sošky alebo nejaké iné nezmyselné predmety, ktoré potešia akurát Tvoji oči. Kupuješ darček jemu. Všímaj si ho. Nesťažuje sa, že už má rozderavené všetky ponožky? Nemá už poodieranú peňaženku, že by sa mu zišla nová? Alebo nejakú vôňu do auta? Termosku do práce? Len buď pozorná a nájdeš veľa maličkostí, ktorými ho naozaj potešíš.

Počítajú sa aj nehmotné darčeky
Chlapi na to vraj nie sú, no myslím, že spoločná prechádzka alebo menší výletík môže byť tiež skvelou oslavou vášho vzťahu. Len tak si vyraziť, vypnúť mobil a venovať mu maximálnu pozornosť. Nikam sa neponáhľať a precítiť každý spoločný okamih. Alebo si jednoducho otvoriť vínko,šampanské, zjesť jahody a vyyznať si lásky. Dívať sa do očí (kedy ste to naposledy robili, že ste spolu nesledovali televízor, ale toho druhého?) a poďakovať si za všetko, čo pre nás ten druhý robí. Môže to byť oveľa silnejší prežitok, ako si dať darček a Valentín skončil.

Zobraziť celú galériu (5)
zdroj: unsplash.com

Je to len na Tebe. Ale nenechaj sa vtiahnuť do tohto komerčného pohľadu na tento sviatok. S partnerom si z tohto dňa môžeš odniesť oveľa hlbšie a silnejšie pôžitky.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.