Dúhová manikúra
Instagram/nailsinc, Instagram/onlynailsfordays

Premýšľaš nad tým, aké nechty by si si dala najbližšie? Určite by si nemala podceniť dúhovú manikúru, ktorá je ako stvorená na leto. Krásne farby docielia, že budeš dokonale rozžiarená. Môžeš si byť istá, že si tvoje ruky všimne každý, s kým prídeš do kontaktu.

Na dúhovú manikúru je teraz najlepší čas aj z toho dôvodu, že práve jún je považovaný za Pride mesiac. Svojím gestom môžeš vyjadriť podporu ľuďom, ktorí patria do komunity LGBTQ. Určite takýto skutok ocenia, keďže v poslednej dobe sa nájde čoraz viac odporcov a ľudí, ktorí ich kritizujú alebo ich iným spôsobom obťažujú.

Ty tak môžeš zabiť dve muchy jednou ranou. Budeš mať zo seba dobrý pocit že si urobila niečo pekné a správne a okrem toho sa budeš môcť popýšiť dokonalými nechtami.

Inšpiráciu môžeš nájsť kdekoľvek na internete, no veľmi pekné tipy nájdeš napríklad na Instagrame. Vybrali sme pre teba niekoľko rôznych motívov a inšpirácií, ktoré ti ukážu, ako skombinovať dúhové nechty. Pretože možností existuje naozaj veľa a fantázii sa v tomto medze nekladú.

Ktoré tipy na dúhovú manikúru ťa oslovili najviac?

Ak by ti tieto nápady nestačili, v našom staršom článku nájdeš jarné farebné inšpirácie, ktoré môžeš pokojne využiť aj v letných mesiacoch. Neboj sa skúšať viac farieb. Kedy inokedy, keď nie teraz cez leto?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieBeauty