Pixabay/Stock Snap

Ach, tie rána! Pozná ich viac než dokonalo každá jedna z nás. Čas, kedy minúty plynú rýchlejšie ako by mali. Ako to vyzerá u teba? Stíhaš aj také raňajky alebo neraňajkuješ vôbec? V prípade, že sa radíš medzi typy, ktoré si ich doprajú, ponúkame ti niekoľko typov na ich rýchlu prípravu. 

Hovorí sa, že raňajky sú najdôležitejším jedlom dňa. Väčšina z nás však využíva každú možnú chvíľu na spánok, aby sme si ho ešte trochu predĺžili alebo sa venujeme príprave svojich detí či našej vlastnej – veď ranná beauty rutina, dokonalý make-up a styling trochu trvá, že?

Ak ani ty nemáš často dostatok času alebo energie hneď, keď vstaneš, vybrali sme pre teba niekoľko chutných a hlavne rýchlych inšpirácií na raňajky. Či už uprednostňuješ sladké alebo slané, máme tu pre teba niekoľko nápadov.

Niečo pre sladké jazýčky

Ak máš rada ovsené vločky a banány, nájdeš sa v tomto rýchlom recepte, ktorý ti nezaberie viac ako päť minút. Doplniť ich môžeš o sušené slivky alebo hrozienka.

Čo by si povedala na banán, vajíčko a ovsené vločky? Skúsila si už niekedy práve takúto kombináciu? Čo nebolo, môže byť.

Domáce müsli dokáže pripraviť každá jedna z nás. Ich samotná príprava trvá opäť len niekoľko minút. Pridať si k nim môžeš čokoľvek, čo máš v obľube, prípadne, čo sa v tvojej kuchyni práve nachádza.

Takto uhasíš slané chúťky

Skúsiť môžeš tento tip na raňajky s vajíčkom a hneď trikrát inak – netradične.

Vo videu nižšie nájdeš 3 tipy na slané raňajky. Všetky sú navyše aj zdravé, ide o fitness raňajky s vysokým obsahom bielkovín, vďaka ktorým vydržíš až do obeda. Prvý recept je na celozrnné hrianky s avokádom, praženicou a reďkovkou, druhý zas na tofu muffiny (počula si už o nich?) a posledný na ovsenú kašu na slano.

Ak máš akékoľvek tipy na ich prípravu práve ty, podeľ sa s nami o ne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieFitness