Instagram/wellahair_ro/okevaaa/chelseabrebeauty

S čoraz viac blížiacimi sa sviatkami Vianoc sme aj my, ženy, vyťaženejšie. Pozná to viac než dokonalo každá jedna z nás. Ako sa však počas tohto obdobia nezblázniť sa môžeš dočítať v našom najnovšom článku, ktorý sme venovali práve tebe. Veríme, že si z neho odnesieš čo najviac. Popri tom, ako si budeš vychutnávať tieto predvianočné chvíle sama so sebou, inšpirovať sa môžeš našimi tipmi, ako si jednoducho vytvoriť k svojmu vianočnému outfitu aj účes.

Vlasy sú predsa korunou krásy a dokážu o žene napovedať mnoho. Buďme k sebe úprimné, tvoj vianočný look by určite bez upravených vlasov nepôsobil najlepšie. A pritom postačí naozaj len niekoľko jednoduchých trikov a zažiariš počas tohto vzácneho večera ešte viac.

Na výber máš veľké množstvo vlasových doplnkov, ako sú mašle, čelenky, ozdobné spony a siahnuť postačí aj po kulme či žehličke. Dnešná doba však ponúka aj ďalšie iné možné spôsoby úpravy vlasov, na ktoré by si možno ani nepomyslela.

Inšpiruj sa, vyberaj a počas tohto predvianočný zhonu si dopraj kúsok chvíle pre seba aj tak, že si vyskúšaš vytvoriť svoj vianočný vlasový styling. Na Vianoce ho už budeš dokonale ovládať a jeho príprava ti pôjde rýchlejšie.

Ako vianočný darček

Nie nadarmo sa hovorí, že v jednoduchosti je krása. Tento typ účesu ti nezaberie veľa času a zároveň bude pôsobiť jemne a elegantne. Postačí, ak vlasy jemne navlníš kulmou alebo žehličkou, prípadne zapletieš a doplníš ich o farebnú mašľu k svojmu vianočnému outfitu.

Spony a bižutéria

Ani v tomto prípade nemáš čo pokaziť. Vlasy si môžeš opäť jemne alebo aj viac navlniť, prípadne ich ponechať rovné. Ak ti počas tohto dňa budú prekážať vlasy rozpustené, môžeš si ich pokojne zopnúť a oživiť ich akoukoľvek ozdobou. Výberu sa medze nekladú, preto môžeš použiť aj nevianočný vlasový doplnok alebo ich jednoducho zopnúť sponou.

Rozpustené vlasy s vlnami

Sú medzi nami také, ktoré majú najradšej vlasy rozpustené a účes obohatený len jemnými alebo väčšími vlnami a nepotrebujú k vlasovému stylingu žiadne doplnky. V tomto prípade sú tieto typy účesov pre teba ako stvorené. Občas postačí, ak si pramienky vlasov pretočíš a tvoj účes dostane ihneď iný vzhľad.

Vlasy vo farbe Vianoc

Nie každá si dopraje takýto štýl, avšak, prečo to neskúsiť? Je pravda, že takýto dokonalý farebný look dokáže vyčarovať najlepšie kaderníčka alebo kaderník, no pramienky natočených vlasov si môžeš doma nafarbiť umývateľnou farbou aj ty sama. Ak si na to netrúfaš a naše tipy sa ti predsa zapáčili, navštív kadernícky salón a požiadaj o podobný účes. Všetko je raz prvýkrát, tak prečo to neskúsiť?

Viac z kategórieBeauty