Speváčka Tina momentálne prežíva hektickejšie obdobie. V týchto dňoch absolvuje ajurvédsky pobyt v Maďarsku, tesne predtým vydala skladbu s hercom Tomášom Maštalírom k filmu Známi neznámi, a aby toho nebolo málo, urobila rázny krok aj vo svojom osobnom živote.

V podcaste Babská jazda, ktorý nahráva spolu so speváčkami Emmou Drobnou a Máriou Čírovou sa nedávno priznala, že kúpila nový dom. Dievčatá sa bavili o zvieratách a Tina prezradila, že teraz ešte nie je pripravená mať doma psa alebo mačku.

„Momentálne môj život je nastavený tak, že potrebujem sa dostať do väčšej pohody na to, aby som znova prijala nejaké zvieratko do svojho života, pretože kupujem práve nehnuteľnosť, ktorá sa stavia a chcem sa udomácniť najprv a potom vytvoriť také zázemie, kde znova budú môcť s nami žiť zvieratká,“ prezradila Tina na záver epizódy.

Ide o úplne pochopiteľný krok, keďže donedávna bývala ešte s raperom (manželom) Separom, no v lete minulého roku oznámili svoj rozchod. Tina chce to najlepšie hlavne pre svoje dve deti a dom je pre ňu určite oveľa pohodlnejší než byt. Predsa len, niet nad pocit vyjsť na vlastný dvor alebo sa poprechádzať po záhrade. A práve takéto detaily sú pre speváčku určite veľmi dôležité.

Uvidíme, či nám Tina postupne odhalí aj detaily svojho nového domu, no najdôležitejšie je, aby bola ona spokojná. Takýto krok v jej živote sa dal skôr či neskôr očakávať.

Aj Separ sa posunul ďalej

Po rozchode sa posunul už aj raper Separ. Nielen že neskrýva svoj vzťah s tanečnicou Cynthiou Tóthovou, ale najnovšie sa zo svojich myšlienok a pocitov aj „vyspieval“. Spolu so Saimonsou vydal duet „Démon“ a pár slov v ňom venoval aj Tine.

„Dávno nám ušiel vlak, tie spomienky dvíhajú tlak, nasilu úsmevy na fotkách, žili sme spolu, ale každý zvlášť,“ rapuje Separ a je zjavné, že naráža práve na stroskotaný vzťah.

Zdroj: Spotify/Babská jazda

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.