Máme nesmiernu radosť z toho, že speváčka Tina sa vrátila na hudobnú scénu a vydáva jednu novinku za druhou. Len nedávno sa na svojom Instagrame sama rozhovorila o tom, prečo začala zase spievať. Jej najnovšie dielo ti vyrazí dych, pretože takúto skladbu by si od nej možno nečakala.

Tina sa spojila s mladým talentom, ktorým je speváčka Nia. Spoločne prinášajú osviežujúcu novinku Maj Sa. V aktuálne vydanej skladbe sa spájajú dve hudobné generácie. Tina nám prinášala hity už na začiatku storočia a v septembri minulého roka sa vrátila späť vďaka nahrávke Čo Ak. Nia sa zas širšej hudobnej verejnosti predstavila až pred dvomi mesiacmi vďaka songu Papier, ktorý na YouTube presiahol hranicu 124-tisíc pozretí.

zdroj: Ruka Hore

V latino novinke sa obe speváčky lúčia so svojimi polovičkami, ktorým posielajú jednoduché ‚maj sa‘. Chytľavý refrén pomôže skladbe dostať sa na výslnie dnešných sociálnych sietí a iste tomu pomôže aj hviezdny featuring v podobe rodáčky z Prešova, Tiny.

Tina prostredníctvom tohto singlu ukazuje fanúšikom svoju ďalšiu hudobnú tvár a podľa jej slov nejde o ich posledné spojenie: „Po mnohých singloch s vážnymi témami som sa rozhodla pre odľahčenejšiu, čo však v žiadnom prípade neuberie kvalite, práve naopak. Filipian aj Nia majú v sebe obrovský potenciál a som rada, že sme sa našli, máme pred sebou ešte veľa projektov,“ prezradila Tina pre portál Ruka Hore.

Novinka „Maj sa“ ťa určite hneď roztancuje

Tina už začiatkom novembra avizovala na svojom profile, že sa niečo chystá. „Včera sme natočili niečo, pri čom som dosť vystúpila z “komfortnej zóny”.. ak to bude vo finále vyzerať tak dobre, ako sa nám zdalo na pľaci z úryvkov, tak sa máte na čo tešiť. Aj my sa,“ napísala v príspevku a pridala fotku s Niou a tanečnou skupinou Ladylicious.

Práve dievčatá z Ladylicious sa postarali o dokonalú choreografiu, ktorá perfektne dopĺňa celý videoklip. Tina s Niou za nimi, samozrejme, ani trochu nezaostávajú a predviedli svoje tanečné schopnosti.

zdroj: Ruka Hore

Nia na svojej tvorbe pracuje s priateľom Filipianom už 7 rokov, no prelomovým bol až tento. Jej debutový song Papier predchádzal piesni Napíš Mi, obe dostali vlastný videoklip a nachádzajú sa na YouTubovom kanáli speváčky.

Na ňom tiež môžeš nájsť množstvo coverov, ktoré predchádzali jej populárnej slovenskej tvorbe. Za zmienku stoja jej pôsobivé harmónie v songu Leave The Door Open či Positions od Ariany Grande.

Hudobná cesta Tiny a jej kariérne úspechy

Vlastným menom Martina Kmeťová, svoju hudobnú cestu odštartovala v roku 2003. V nasledujúcich rokoch vydala, dnes stále známe skladby Story a Viem, že povieš áno. Za ne a za celú svoju vtedajšiu tvorbu získala niekoľko ocenení. V roku 2004 sa dokonca stala Objavom roka a bola najhranejšou slovenskou speváčkou v našich rádiách.

Bola predskokankou legendárnych The Black Eyed Peas, spolumoderovala česko-slovenskú verziu televíznej súťaže SuperStar a jej štvrtý štúdiový album z roku 2011 krstil Róbert Fico. Zviditeľnila sa tiež songom Si Sám a spoluprácou s raperom Rytmusom na legenárnej skladbe Príbeh. Okrem týchto významných počinov sa jej v živote narodili aj synček Leo a dcérka Tia Lilianna.

Jej comeback bol však ukážkový, v spolupráci s Jozefom Engererom potešili naše uši skvelou akustickou baladou Čo Ak. Odvtedy už spolupracovala s Alanom Murinom, Majselfom, ADissom či Tomášom Maštalírom. S posledným menovaným nahrali titulnú skladbu Jedno ráno k filmu Známi neznámi, ktorý predstavuje slovenskú verziu filmu Perfetti sconosciuti.

Čo hovoríš aj na spoločnú hudobnú novinku Tiny s ADissom?

Tešíme sa, že je Tina späť na hudobnej scéne

Zdroj: Tlačová správa/Ruka Hore, Instagram/tinaslovakia

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.