Uprednostňuješ na Vianoce prekvapenia alebo zvykneš dopredu povedať, čo by ti členovia rodiny mohli kúpiť? Ten moment odhalenia sa síce stratí, no o to väčšiu istotu budeš mať, že dostaneš všetko, po čom si túžila a radosť nebudeš musieť len predstierať.

Rovnako zmýšľajúca je aj rodina TikTokerky Jacqlyne Con. Vytvárajú si zoznamy vecí, ktoré by si chceli nájsť pod stromčekom a všetko majú spísané v zdieľanom Google dokumente. Už toto je pre niekoho možno trochu prehnané a zbytočné, no niekomu to proste takto vyhovuje.

Zarážajúcejšie sú ale priania jej 20-ročnej sestry Jolyssy, ktorá okrem zoznamu vytvorila aj špeciálnu prezentáciu, v ktorej uviedla dopodrobna všetky detaily týkajúce sa jej želaní. A tie veru nie sú ani trochu skromné.

Na začiatok uviedla, že by chcela smart hodinky, potom nový iPhone, živé šteniatko, kozmetiku značky Fenty, parfum od Billie Eilish, zlaté šperky, deku, vanilkové sviečky, papuče, topánky, ďalšiu kozmetiku a množstvo ďalších maličkostí. Ku všetkému pridala podrobný popis, farby a aj veľkosti.

Podľa jej slov to urobila z dôvodu, aby nemusela neustále počúvať sťažnosti rodiny, že nevedia, čo jej majú kúpiť. Takto im to chcela uľahčiť, no možno nerátala s tým, koľko veľkých a hodnotných darov si naozaj priala. Vianoce by pritom nemali byť len o tých hmotných veciach. Bizarné sa to zdalo aj jej sestre, ktorá sa rozhodla tento zoznam zazdieľať na svojom profile.

Čo na to hovoríš ty? Je to prehnané alebo je v pohode, keď vie, čo chce, aj za cenu vysokých nákladov?

Pozri si video, v ktorom nájdeš detailnú prezentáciu

@jacqlyneconMy sisters Xmas list @jolyssuuhhh ✨✨##christmas ##giftguide ##christmaslist ##happyholidays ##giftideas ##greenscreen ##GradeUpWithGrammarly♬ original sound – Jacqlyne Con

Zdroj: TikTok/jacqlynecon

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.