Instagram/maytheeleven, TikTok/maytheeleven

Online zoznamovanie dnes už nie je ničím neobvyklým, no aj v tomto smere sa nájdu stále novinky a vylepšenia. Mladá TikTokerka, ktorá vystupuje pod menom Maythe Eleven, sa vo svojom videu priznala, že pred prvým rande so svojím kamarátom Grahamom dostala dotazník vytvorený cez Google Forms.

Veľmi ju to prekvapilo a pobavilo zároveň. Musela odpovedať napríklad na otázky, kedy by jej vyhovovalo stretnutie a aký štýl rande preferuje. Dostala aj niekoľko možností, medzi nimi bola večera s kinom, turistika, deň na pláži so zmrzlinou, korčuľovanie s horkou čokoládou alebo kombináciu vyššie zmienených. Mohla dokonca navrhnúť aj niečo vlastné.

Graham sa jej tiež opýtal, aký typ jedla uprednostňuje a akú formu oblečenia by mal zvoliť. Dopredu sa jej opýtal, či môže šoférovať, pretože on nemá auto. Po odoslaní dotazníka jej prišla oficiálna pozvánka na rande, v ktorej bolo zahrnuté všetko, čo zaklikla.

A aby toho nebolo málo, po skončení ich stretnutia dostala TikTokerka ešte aj záverečný dotazník, v ktorom mohla zhrnúť svoje pocity z Grahama. Vypísal aj niekoľko symptómov, z ktorých si mala vybrať, či niektorý z nich zažila. Medzi nimi nesmeli chýbať motýliky v bruchu, nervozita alebo zažívacie ťažkosti.

Ide určite o netradičný zážitok, no aspoň bude mať na čo spomínať. Čo by si urobila, ak by si pred rande dostala takýto formulár ty?

Pozri si celé video, ktoré ťa určite pobaví

@maytheelevensurprise my life changed slightly ##lifeupdate ##relationships♬ original sound – Maythe Eleven

Zdroj: TikTok/maytheeleven

Viac z kategórieDating