Unsplash/Hello I'm Nik, Instagram/brylkaproject

TikTok je teraz novodobý fenomén. Tmavé okienko s farebne orámovanou bielou notou má v telefóne takmer každý z nás a určite nie si výnimkou ani ty. Každý týždeň sa tam objaví nový trend, ktorý tvorí väčšinu obsahu na sociálnej sieti a tebe z toho môže aj hlava prasknúť. 

Keď ti už však rovnaké videá idú na nervy, skús svoj voľný čas využiť efektívne. Na to ti stačí sledovať pár profilov, na ktorých sa objavujú náučné príspevky. Môžeš sa tak niečo aj naučiť a nebalamutiť si hlavu zbytočnými trendami bez významu.

@balcardan

Sympatického mladíka zo susedného Česka môžeš sledovať nielen na TikToku, ale aj na Instagrame. Jeho príspevky sú prevažne všade rovnaké. Svoju tvorbu orientuje na angličtinu. Vysvetľuje množstvo fráz, výslovnosť slovíčok či gramatiku. Ak sa teda chceš naučiť dobre po anglicky, určite ho sleduj.

@balcardan

VÝSLOVNOST🗣 #peace

♬ Bad Habits – Ed Sheeran

@david.kajuch

Ak miluješ posilňovanie a šport, Dávidov profil je ten pravý pre teba. Vo väčšine videí vysvetľuje, ako máš správne a zároveň efektívne cvičiť. Skúseného Slováka môžeš sledovať aj na Instagrame. Určite ti poradí lepšie ako niektorí odborníci bez príslušného vzdelania.

@david.kajuch

#gymtok #slovakia #czech #trening #fyp

♬ original sound – Dávid

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife