Tlačová správa Waidzeit

Buď unikátna, nos drevené hodinky od Waidzeit.

Byť osobitá, vedieť vyjadriť svoje ja, fungovať v symfónii s prírodou a neriešiť malichernosti mestskej džungle. Dámske drevené hodinky od rakúskej značky Waidzeit sú znamením slobody a ženskosti. Pomerne mladá značka Waidzeit po niekoľkých rokoch pôsobenia na zahraničnom trhu, konečne prináša svoje výnimočné výrobky aj na Slovensko.

A my sa máme naozaj na čo tešiť. Niet divu, veď v zahraničí už Waidzeit disponuje širokou klientelou. Drevené doplnky, ktoré Waidzeit sortiment ponúka, sú skutočne nenapodobiteľné. Ich výrobcovia tvoria drevené produkty, aby čo najlepšie reprezentovali kus svojej vlasti a tradície územia. Horská oblasť Ennstal je miestom, odkiaľ tieto jedinečné produkty pochádzajú.

Napriek prirodzenosti jednotlivých produktov, tieto originálne drevené doplnky dokonale oživia tvoj každodenný outfit. Odlíšiť sa. To je v dnešnom preplnenom svete samých kópií cieľom nezávislej priekopníckej ženy. Byť niekým, dokázať nemožné, motivovať a inšpirovať. Chceš byť jedinečná a to znamená obklopiť sa jedinečnosťou, a tú drevené hodinky Waidzeit jednoznačne ponúkajú.

Značka Waidzeit neprináša na trh len drevené náramkové hodinky, ale aj unikátne slnečné okuliare. Okuliare s dreveným rámom predstavujú neopakovateľnú kombináciu dreva a titánu. Titán je materiál, ktorý zaručí odolnosť drevených slnečných okuliarov a drevo sa postará o ich ľahkosť a pohodlné nosenie. Okuliare sú polarizované,  tak budú tvoje oči chránené ochranným UV faktorom 400. Waidzeit nenecháva nič na náhodu. Ku všetkým modelom slnečných okuliarov dostanete praktický obal ako darček. Obaly sú ručne vyrábané z prírodnej textílie tzv. lodénu, ktoré skvelo dotvárajú celkový vzhľad originálnych modelov.

Nevtieravý dizajn produktov zaručí, že budeš v dave neprehliadnuteľná. Pocítiš výnimočnosť vďaka nadčasovým a kvalitným doplnkom, ktoré ti  so sebou prinesú do všedných dní v práci vánok nenapodobiteľnej horskej atmosféry. Návrat k prírode, láska k umeniu a životu, to je značka Waidzeit.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.