Unsplash/Courtney Cook

Poznáš nejakú ženu, ktorá by raz za čas nezhrešila kúskom niečoho sladkého? Lebo popravde my veľmi nie. Či už je to kocka (alebo balenie) čokolády, keksík, prípadne koláčik. Každá z nás má rada niečo iné.

Aký dezert alebo koláč sa k tebe hodí najviac podľa tvojho znamenia?

Baran

Tvoj život je plný optimizmu a zároveň sa chceš presadiť za každú cenu. Ideálnym koláčom pre teba je veterník. Sladké šľahačka ti vyčarí úsmev na tvári a v kombinácii s krémom a čokoládou (karamelom) vzniká dokonalá kombinácia.

Býk

Miluješ farby a výrazné vône, z toho dôvodu nikdy nepohrdneš chutnou makronkou. Vyrábajú sa v nádherných farbách, ešte lepších chutiach a môžeš si vybrať presne takú, na ktorú máš zrovna náladu.

Blíženci

Tvoja osobnosť je tak trochu rozdvojená, preto ťa najlepšie vystihujú dezerty so slaným karamelom. Na jednej strane chceš niečo sladké, no zároveň nechceš, aby to bolo obyčajné.

Rak

Čokoláda, to je tvoje. Dôležité je, aby jej bolo naozaj veľa, vtedy si naozaj spokojná. Určite nepohrdneš klasickou Sacherovou tortou, no nepohrdneš ani špicom.

Lev

Chceš byť neustále stredobodom pozornosti, preto si vyberáš koláče, ktoré sú fotogenické a môžeš sa nimi pochváliť aj na sociálnych sieťach. Máš preto rada krémeš, pretože každý, kto sa na neho pozrie, by si ho hneď dal.

Panna

Poriadok vyžaduješ aj vo svojom živote, preto ti najviac ulahodia koláče, ktoré majú niekoľko urovnaných poschodí. Nepohrdneš preto medovými rezmi alebo punčovými rezmi, ktoré po prekrojení vyzerajú, ako keby boli robené podľa pravítka.

Váhy

Keď si máš vybrať nejaký zákusok, nevieš sa rozhodnúť, pretože najradšej by si vyskúšala všetko. Napokon sa ale vrátiš k obľúbenej klasike, ktorú poznáš. Najviac ťa poteší cheesecake, ktorý má tú výhodu, že vždy si ho môžeš dopriať s inou príchuťou.

Škorpión

Tvoja povaha je veľmi komplikovaná a niekedy ani sama nevieš, čo by si si dala. Vyrieši to tiramisu, ktoré so svojou dokonalou lahodnou kombináciou ulahodí naozaj každému.

Strelec

Máš rada samotu, preto si aj koláč podvedome vyberáš také, ktoré sú jedinečné a vytvorené samostatne. Tvojimi favoritmi je muffin alebo lávový koláč. V ich vnútri sa vždy ukrýva niečo, čo urobí radosť len tomu, kto si koláčik vychutná.

Kozorožec

Si si vedomá, že úspech dosiahneš tvrdou prácou, preto vieš oceniť aj koláče, ktorých príprava ti zaberie viac času. Ak máš príležitosť, vždy siahneš po Marlenke, ktorá má dokonale zladené chute.

Vodnár

Uprednostňuješ koláče, s ktorými sa môžeš podeliť aj s ostatnými, pretože utužovanie priateľstva je pre teba veľmi dôležité. Uprednostňuješ jednoduchosť a keď máš zhrešiť, vyberieš si brownies. Chuť kvalitnej čokolády upokojí tvoje zmysly.

Ryby

Tak, ako v živote túžiš po dobrodružstve, niečo zaujímavé hľadáš aj na svojom tanieri. Máš rada, keď to hýri rôznymi farbami, preto uprednostňuješ skôr ovocné koláče. Poteší ťa klasické ovocná bublanina, ale taktiež nepečená smotanová torta s ovocím.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News