Pixabay/jonas-svidras

Asi to poznáš, nie každý človek je prajný a dožičí tomu druhému aj modré z neba. Niektorí sú natoľko závistliví, že ti závidia aj obyčajnú vodu, nieto ešte nové auto či oblečenie. Znamenia, o ktorých bude dnes reč, majú najväčšiu tendenciu byť neprajníkmi.

Mnohokrát si to ani neuvedomujú, no ozýva sa v nich závisť a to, čo nemajú oni nedoprajú nikomu. Potrebujú mať všetko to, čo druhí.

Ale pozor, to, že to majú v povahe z nich ešte nerobí najhoršie bytosti sveta. Snažia sa na tom pracovať a eliminovať to. Nie každý deň sa im to však darí. Takže, o aké znamenia ide?

Ryby

Na prvý pohľad milé stvorenie, ale vo vnútri sa v nich skrýva plno záviste. Najmä, ak vlastníš niečo, čo oni nemajú. Žiarlivosť ich vie pohltiť až natoľko, že potom sa správajú nepríjemne a máš pocit, akoby si im niečo urobila. Neskôr svoje správanie ľutujú a snažia sa to napraviť. Každý sme nejaký, ale dôležité je, že sa snažíme pracovať na svojich nedokonalostiach.

Baran

Človek narodený ako Baran si ide podľa svojej vlastnej logiky. Preto očakávať, že sa bude prispôsobovať je márne. Ak po niečom zatúži a zistí, že to má nebodaj jeho kamarát, začne poriadne žiarliť a závidieť. Namiesto toho, aby sa zameral na to, čo je pre jeho život dôležitejšie, lamentuje a sťažuje sa. Pracovať na svojich chybách sa dá, keď si človek povie, že chce niečo zmeniť, nik a nič mu v tom nedokáže zabrániť.

Panna

Čo sa týka tohto znamenia, Panna najviac žiarli, keď vidí naokolo ľudí šťastných a zaľúbených a ona je sama bez lásky. Vo všeobecnosti toto znamenie tajne túži po láske a partnerovi ako z filmu. Keď to nemá, vie to v nej prebudiť závisť. Je dobré sa naučiť, že nie všetko v živote dosiahneme hneď. Všetko má svoj čas.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy