Pexels/Molly Champion

Na život sa môžeš pozerať z lepšieho uhla pohľadu alebo z toho druhého. Po horoskope o znameniach, ktoré si tohtoročné sviatky užijú najviac a budú sa zabávať, ti prinášame prehľad znamení, ktoré tento rok neukončia pozitívne.

Sú to ľudia, ktorí sú hlboko v sebe negatívni, na všetko sa sťažujú, nič im nerobí radosť a na všetko majú nervy. Patríš sem aj ty?

Baran

Hoci sa človek v znamení Barana radí medzi silných ľudí, ktorí majú moc ovplyvňovať druhých, so životom nie je spokojný. Stále mu niečo prekáža, nič nie je pre neho dosť dobré a vo všetkom vidí chyby. Nedokáže pochváliť ani svojho partnera či kamarátov, ktorých má okolo seba.

Tento rok neukončí pozitívne, pretože bude sklamaný z toho, že si nesplnil svoje osobné predsavzatia, a tak nebude mať dobrú náladu. Môže sa stať, že sa na Silvestra poháda s rodinou.

Rak

Nepovedala by si to, však? Človek v znamení Raka je vždy veselý, srdečný a milý, no napriek tomu sa u neho môžu objaviť dni, kedy je všetko zlé, na všetko nadáva a nič sa mu nechce. Pociťuje ich najmä ku koncu roka, pretože je toho na neho veľa a on, krehká povaha, toľko povinností nestíha.

Keď sa na neho všetko valí, dokáže sa pohádať s každým človekom v jeho okolí. Posledné dni tohto roka strávi v mrzutej nálade, pretože sa bude cítiť opustený. Nikto sa s ním nebude chcieť rozprávať.

Kozorožec

Vyspelý Kozorožec vie, že život je raz lepší a raz horší. Nemôže mať všetko, pretože potom by si tie skvelé veci nevážil. Je vytrvalý, trpezlivý, zodpovedný, no napriek tomu ho negatívne udalosti v rodine na konci roka prekvapia.

Nech sa už stane čokoľvek, nebude sa usmievať a už vôbec nebude plný radosti a nadšenia z nového roka. Hoci vie, že je to len obdobie a všetko pominie, spamätávať sa bude dlho.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy