strach z lásky

Strach z lásky má občas každý z nás. Avšak, ľudia v týchto znameniach sa boja lásky takmer neustále. Prečo je to tak? Pokračuj v čítaní a odhaľ znamenia, ktoré sa boja zamilovať. Ak si dobrá duša, možno urobíš niečo pre to, aby sa to zmenilo.

Panna

Medzi prvé znamenia, ktoré sa boja zamilovať, patrí Panna. Tento človek má problém s dôverou. Myslí si, že keď si niekoho pustí bližšie k sebe, zradí ho alebo sa s jeho citmi bude len zahrávať. Drží sa od lásky ďalej, lebo sa nechce spáliť.

Je perfekcionista, preto vyžaduje, aby vyšlo všetko na prvýkrát. Aj keď si je plne vedomý toho, že dôvera sa dá obnoviť, zbytočne neriskuje. Vie, že raz si nájde človeka, pri ktorom nebude mať pochybnosti a pôjde do toho, ale teraz ešte neprišiel jeho čas.

Párik pri vode
zdroj: Unsplash/itsmiki5

Lev

Aj Lev má strach otvoriť srdce niekomu, kto by ho mohol milovať. Hoci je tento človek sebavedomý a sebaistý, má strach zo zlomeného srdca. Nevie si predstaviť, ako veľmi by jeho ego utrpelo, keby sa s ním niekto rozišiel.

Lásku nasilu nevyhľadáva, lebo vie, že keby sa niekomu oddal, dopadlo by to zle. Rozumie tomu, že zlomené srdce sa dá vyliečiť a poranené ego zahojiť, no načo by si pridával zbytočnú prácu, keď sa tomu dá vyhnúť? To je logika Leva.

Strelec

Aj divoký Strelec je v oblasti lásky ustráchaný a má z nej strach. Hoci má povesť dravca a dobrodruha, keď príde na vzťahy, stiahne sa. Bojí sa toho, že láska a partner by ho vo všetkom obmedzovali.

Radšej si preto zvolí slobodu a voľnosť, ako partnerský život a zlatú klietku. Hoci každý človek vie, že vzťah nie je väzenie, Strelec si to nedá vyhovoriť.

Vzťahy sú jednoducho komplikované. Vedela si však, že to tak nemusí byť? Keď nájdeš tú pravú lásku, budeš sa cítiť príjemne a všetko pôjde jednoducho a ľahko. Stačí byť len trpezlivou osobou a počúvaj svoje srdce. Viac sa dočítaš tu.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy