pixabay.com

Mnohým ľuďom priniesla karanténa lepší život (alebo aspoň zlepšenie svojich zručností). Sú doma, cvičia, pečú, pracujú z domu, sú v kontakte s rodinou online, chodia do prírody…no mnohým to nevyhovuje, pretože stratili svoj vnútorný pokoj. Tieto znamenia majú radi samotu, preto počas karantény nie sú šťastné:

Váhy

Človek, ktorý je narodený v znamení Váh, vyžaruje harmóniu a pokoj. Avšak, len za predpokladu, že všetky jeho životné sféry sú v poriadku a cíti s nimi súlad. Má rád individualizmus a ticho prírody.

Nemá rád, ak musí byť v izbe s ďalšími ľuďmi a je smutný aj z toho, že prírodu obsadilo tak veľa ľudí.

zdroj: Photo by Mikail Duran on Unsplash.com

Ryby

Toto znamenie na sebe nosí ružové okuliare. Ryby majú bohatú fantáziu, ktorá ich držala nad hladinou pár prvých dní karantény, no pomaly pozitívna nálada upadá. Majú radi ticho, keď si čítajú knižky. Majú radi tiché pozeranie seriálu, keď sa ich nikto nepýta na detaily.

Nemajú radi spoločnosť mnoho ľudí, pretože sa potom Ryby cítia nedocenené. Karanténa ich „hodila“ do domu so svojou rodinou a oni to už ťažko zvládajú.

Vodnár

Človek, ktorý sa narodil ako znamenie Vodnár, je od detstva samostatný. Nepotrebuje veľa priateľov, spoločnosť a ani adrenalín. Miluje tiché miesta, ako sú napríklad knižnice, múzeá alebo parky v noci. Všetko mu v týchto dňoch zakázali, preto je z toho nešťastný.

S ľuďmi naokolo sa nevie zabávať, normálne porozprávať a po pár dňoch karantény má pocit, že mu nikto nerozumie.

zdroj: Photo by Lefteris Kallergis on Unsplash.com

Baran

Napriek tomu, že je Baran chápaný ako útočný človek, nemá s nikým otvorený konflikt. Je to najmä preto, pretože ho nikto nechce nahnevať. Každý pozná, ako sa vie Baran rozvášniť a rozzúriť. V týchto dňoch je jeho temperamet veľmi krehký, pretože tento človek potrebuje ticho a sústredenosť, ak má podať dobré výsledky v práci.

Neznáša, ak ho niekto doma otravuje alebo ak je doma viac ľudí, než obvykle.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy