pár sa smeje v snehu

Je to ten pravý? Túto otázku sa pýta každá žena pri novom partnerovi a praje si, aby na ňu poznala jasnú odpoveď. A väčšina z nás si želá, aby tá odpoveď bola kladná. Dá sa to však zistiť pomocou niekoľkých znakov a my ti napovieme, ktoré to sú.

Cítiš, že je to ten pravý

My ženy máme akýsi šiesty zmysel, ktorý nám to jednoducho napovie. Je to vnútorný pocit, ktorý nevieme vysvetliť.

Vždy, keď ťa objíme, proste vieš, že je to pravé. Je to také, ako si vždy chcela. V jeho objatí sa cítiš neuveriteľne bezpečne. Odrazu sa všetko rozjasní a ty si si istá, že nedovolí, aby ti ešte niekedy v živote niekto ublížil. Zapadneš do jeho náruče a vieš, že jeho mohutné plecia sú ako štíty a ochránia ťa pred každým bolestivým šípom.

pár v objatí
zdroj: Pexels/Danik Prihodko

Odrazu ste na všetko dvaja a ty tú ťarchu života už nenosíš sama. Vieš, že on ťa chytí vždy, keď to potrebuješ. Uteší ťa, aj keď mu nič nepovieš. Vidí na tebe, že sa niečo deje a netreba mu k tomu žiadne slová. Stačí silné objatie a všetko je zrazu v poriadku. Poskladá všetky kúsky tvojho zlomeného srdca.

Všímaj si …

Ak je to ten pravý, nenechá nič na náhodu. Neustále ťa bude prekvapovať a myslieť na teba. Všetky vaše konverzácie dlho do noci budú dávať zmysel.

Keď chce, aby ste spolu zostarli, bude sa pýtať na tvoju budúcnosť. Ako sa v nej vidíš a koho v nej vidíš. Či máte rovnaké životné priority, koľko chcete detí a či vôbec ich chcete. Čo je tvojím cieľom, čo chceš dokázať.

dievča v objatí chlapa vie, že je to ten pravý
zdroj: Pexels/Alina Kurson

Keď je to ten pravý, pozerá sa na teba iným pohľadom. Akoby v tebe videl celý svoj svet. Je schopný sa za tebou presťahovať aj na koniec sveta. Vzdá sa svojho života len preto, aby ste si vytvorili vlastný.

Ak si si myslela, že keď budete spolu 24 hodín denne a budete si tak liezť na nervy, v prípade, keď je to naozaj ON, nebudete sa vedieť nabažiť jeden druhého. Bude ti chýbať aj v prípade, že si iba odskočí do obchodu a teba nechá na hodinku samú. Proste si bez neho nevieš predstaviť život.

Je to iné

Motýle v bruchu, triaška, stres pred stretnutím, usmievaš sa, tvoja nálada je razom lepšia, onemieš pri ňom? Myslíš, že to sú jednoznačné znaky, že je to ten pravý? Nie! Spomeň si na každé jedno svoje zamilovanie. Vyzeralo to presne tak, ako sme ti opísali v prvých dvoch riadkoch tohto bodu, však?

muž dáva pusu žene
zdroj: Pexels/Victoria Strelka_ph

Keď sa zaľúbiš do toho pravého, je to iné, ako pri ostatných. Je to pocit domova a istoty, ktorú si určite necítila pri tvojich bývalých. Možno si spočiatku bola naivná a verila im, no každé sklamanie ťa posúvalo vpred. Strácala si dôveru a proste si akosi vždy vnútorne vedela, že to neskončí dobre.

Ak je to ten pravý, budeš si istá tým, že ti neodíde. Že tentokrát to nie je o sklamaní. Vidíš ho vo svojej budúcnosti, rozosmieva ťa aj v tých najťažších chvíľach, preberáte dôležité dospelácke veci, no viete sa správať aj ako deti. Takáto je pravá láska.

Ten pravý ale proste príde až vtedy, keď opustíš toho nesprávneho a pretrhneš s ním všetky väzby. Ale o tom sme ti už písali a presvedčiť sa o tom môžeš po kliknutí SEM.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating