Zimné bundy
Instagram/fiesta.irkutsk, Instagram/topankaren

Ani sme sa nenazdali a už je na čase vyťahovať zo šatníka zimné oblečenie. Teplučké svetre, šaty, topánky a v neposlednom rade aj zimné bundy. Vieš, aké typy a strihy sú teraz najviac in? 

Toto sú 3 najmódnejšie zimné bundy tejto sezóny.

Teddy kabát

Áno, ešte stále. Tieto milé a zároveň veľmi hrejivé kabáty sú natoľko obľúbené, že určite zostanú v trende ešte nejakú tú sezónu. Neostávaj však len pri klasickej béžovej alebo čiernej farbe. Teddy kabáty sú aj v pestrých farbách od výmyslu sveta – a toto je teraz in!

No dávaj si pozor na kožušinu, z ktorej je kabát vyrobený. Oplatí sa zainvestovať do kvalitného kúska, ktorý ti poslúži nie jednu zimu. Neznamená to automaticky, že tá kožušina musí byť pravá. V dnešnej dobe existujú veľmi kvalitné imitácie, ktoré sa takmer ničím nelíšia od originálu.

Zimné bundy
zdroj: Instagram/ topankaren, Instagram/ the.good_taste

Krátky strih

80. roky sú späť. Veľké plus bundy takéhoto strihu je v tom, že vizuálne zmenšuje tvoj pás a zároveň ti pridáva na dĺžke nôh. Dávaj si pozor na to, aby ti z popod bundy nevykukával sveter, nie je to pekné a vtedy bude outfit pôsobiť chaoticky. Skvelým riešením bude aj zimná „bomber“ bunda, ktorá je teraz na vrchole svojej popularity.

Zimné bundy
zdroj: Instagram/ fiesta.irkutsk

Až po päty

Ak nie si pripravená na krátky strih a chceš byť celú zimu v teplúčku až po päty, tak maxi strih je práve pre teba. Môžeš si byť istá, že takáto bunda ťa zaručene ochráni pred nepredvídateľným zimným počasím a budeš vyzerať naozaj trendy.

Zimné bundy
zdroj: Instagram/ fiesta.irkutsk, Instagram/ damgarder.ru

Dobrou voľbou bude bunda dlhá až po päty v štýle oversize. A ani v tomto prípade by si nemala ostávať len pri klasických neutrálnych farbách. Žiariť by si mala nielen v lete, ale po celý rok.

Vieš, aké oblečenie nesmie chýbať v tvojom zimnom šatníku? V našom staršom článku sme písali o najmódnejších kúskoch tejto zimy, ktoré by mala vlastniť každá z nás. 

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista