Medzi ženami sú vojny častejšie než medzi mužmi. Sme viac vášnivejšie, stojíme si za svojim a častokrát máme veľa energie na to, aby sme presadzovali všetko to, čo chceme.

A práve dnes sa dozvieš, z ktorých ženských znamení nikdy kamarátky nebudú a stále bude medzi nimi napätá atmosféra.

Blíženci + Ryby

Zvedavá vlastnosť Blížencov neustále núti túto ženu skúmať a porovnávať sa s ostatnými. Často nevie udržať tajomstvo a večierky sú pre ňu druhé meno. Citlivým Rybám to zrovna nerobí dobre a tak by sa stalo, že by sa medzi sebou hádali viac, než by spolu vychádzali dobre. Žena v znamení Blížencov sa ženie stále za niečím novým a žena, ktorá je narodená ako Ryba sa nevie prispôsobiť.

zdroj: Photo by Matheus Ferrero on Unsplash.com

Škorpión + Panna

Žena v znamení Škorpióna si vyberá priateľov starostlivo. Dáva si na tom záležať, pretože chápe akí sú ľudia v okolí dôležití. Zároveň vie, že ak chce mať dobré priateľstvo, žena Panna by tam nemala patriť. Miluje poriadok a všade upratané, čo sa o Škorpiónovi povedať nedá. Vládne chaos všade tam, kam príde.

Vodnár + Strelec

O priateľstve hovoria skutky a nie slová – týmto „mottom“ sa riadi žena Vodnárka, keď sa nevie rozhodnúť, či priateľstvo stojí za to. Rozhodne by sa nemala púšťať do reči so Strelcom, pretože spoločnú tému nenájdu. Ich záujmy sú tak diametrálne odlišné, že by sa musel stať zázrak, aby spolu vydržali čo i len v jednej miestnosti. Žena Strelec nemá o Vodnárku záujem, len by si ňou vypĺňala voľný čas.

Lev + Rak

Silná osobnosť Leva priťahuje pozornosť Raka, no nie na dlho. Akonáhle žena v znamení Raka spozná takúto ženu, nebude s ňou chcieť tráviť čas. Je srdečná a milá, no o priateľke v znamení Lev sa to žiaľ povedať nedá. Neustále si vynucuje pozornosť a keby išli von, vždy by sa všetky rozhovory točili iba o nej a o tom, aký mala deň.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.