Photo by Sam Manns on Unsplash.com

Ak je tvoje priateľstvo s kamarátkami skutočné, mala by si na všetky tieto veci odpovedať kladne. Tieto veci totiž robia iba kamarátky, medzi ktorými je pravé priateľstvo.

Hovoria si úprimné názory

Ak ti kamarátka povie vždy len pekné veci a súhlasí s tebou za každých okolností, aby mala od teba na chvíľu pokoj a zbavila sa ťa, nie je tá pravá. Tá skutočná kamarátka ti povie aj zlý názor a všetko, čo sa jej nepáči, pretože chápe, že ste rozdielne osoby a nemusia sa vám páčiť rovnaké veci.

Neboja sa prijať konštruktívnu kritiku

Tá najlepšia kamarátka ti vždy pri všetkom povie, čo by si mala zlepšiť. Či už ide o outfit, ktorý máš na sebe, či už ide o slovné vyjadrovanie, či už ide o niečo, čo si čítala a vie, že to je klamstvo… samozrejme, vždy ti povie, čo si urobila/povedala aj správne, no vysvetlí ti, čo by si mala zlepšiť.

Podporujú jedna druhú

Tá skutočná priateľka ide s tebou niekam, kam sa jej nechce. Ty, ako tá druhá skutočná priateľka, s ňou pôjdeš zase niekam, kde to nemáš rada, pretože máš rada ju. Takto to funguje – občas každá z vás musí vyjsť z komfortnej zóny, aby vaše priateľstvo prežilo. Musíte sa podporovať a stáť pri sebe.

Požičiavajú si oblečenie

Ak ide o pravú kamarátku, ty sa zmestíš do jej oblečenia veľkosti S, ona zase obuje tvoje topánky veľkosti 38. V tomto priateľstvo nepozná hranice a prispôsobuje sa. 🙂

Vysnívaný muž tej druhej je vždy tabu

Nezáleží na tom, ako veľmi by ste boli do toho muža zamilované obe – ak ho jedna získa, pre tú druhú je tabu a naopak. Skutočné priateľky si vzťahy nerozbíjajú, pretože ani skutočné vzťahy nerozbíjajú priateľstvá.

Prespávajú u seba

Čo je viac, než pyžamová párty s koláčmi, zmrzlinou a dobrými filmami? Toto zažiješ jedine u najlepšej kamarátky.

Chodia na spoločné dovolenky

Vystačia si aj sami, poprípade zoberú niekoho do partie. Kamarátska dovolenka je to najlepšie, čo môžeš počas dospievania zažiť. Dovolenka, na ktorej nie sú rodičia, len priatelia. Zábava po celú dobu.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife