Pexels/Katerina Holmes

Je pravda, že každému mužovi sa páči niečo iné. Nie je na tom absolútne nič zlé, veď napokon, vieš ako sa hovorí, koľko ľudí, toľko chutí. Jedna vec je však istá, žiadna z nás nie je dokonalá bytosť. Avšak predsa vieme, kedy nás práve oni za také pokladajú.

Každá z nás má vo svojom vienku nadelené dobré, ale aj tie menej lepšie vlastnosti. Sú úplne prirodzené, pretože dopĺňajú naše „ja“. Bez nich by všeobecne nebol človek človekom.

Chlapi dokážu rešpektovať aj tie negatívnejšie, avšak o to viac svoju polovičku neopustia v prípade, ak u nej nachádzajú vlastnosti „istej dokonalosti“. Takéto ženy si dokážu nielen vážiť, ale mnohokrát aj obdivovať.

Nájdeš sa v niektorých aj ty?

1. Úprimnosť a prirodzenosť sa nosí aj dnes. Ver, že i v tejto dobe dokážu mužov upútať práve tieto vlastnosti a ten správny ich odhalí v najvhodnejší čas. Klamstvo od ženy sa naozaj nevypláca a tiež nie je na mieste „hrať“ sa na niečo, čo nie si. Či sa ti to zdá alebo nie, chlapi to dokážu odhaliť.

2. Múdrosť a zdravé sebavedomie sú presne tým, za čím sa muži radi „obzrú“ a na tom-onom mieste zostanú aj stáť. Každý chlap dokáže nielen oceniť „zdravo“ rozumnú a sebavedomú ženu, ale o to je radšej, ak je práve taká po jeho boku. Žiaden by sa predsa nechcel v spoločnosti hanbiť.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife