Poznáš  tajomstvo úspechu šťastných ľudí? Ak nie, tak potom určite čítaj ďalej. 

NA SVET SA POZERAJÚ POZITÍVNE

Ak začneš svoj deň s pozitívnou náladou hneď od rána, máš oveľa väčšiu šancu, že sa ti bude celý deň dariť a predídeš negatívnym situáciám. Hneď po prebudení mysli na veci, ktoré ťa robia šťastnou a za ktoré si vďačná. To je začiatok toho, aby si sa pozitívne naladila. Všetko totiž závisí od teba a všetko je iba v tvojej hlave.

zdroj: unsplash.com

PRAVIDELNE ČÍTAJÚ

Nezáleží na tom, či si prečítaš jednu alebo dve kapitoly z obľúbenej knihy, prelistuješ noviny, alebo módny časopis . Tento rituál prináša pokoj, harmóniu a zároveň si rozšíriš svoje vedomosti. Nájdi si chvíľku pre seba a nevnímaj okolie. Čítať sa dá hoc kde. Doma, v škole, v autobuse, vonku na lavičke alebo vo vani.

PRECHÁDZAJÚ SA PO ČERSTVOM VZDUCHU

Miesto toho, aby si sa ráno zobudila, zabuchla dvere na byte a automaticky sadla do auta a vbehla rovno do kancelárie alebo školy, radšej sa prejdi. Čerstvý vzduch ti dodá viac energie a počas dňa budeš stresové situácie zvládať oveľa lepšie. Ak to máš do práce či školy ďaleko, úplne ti postačí ak sa pôjdeš prejsť po práci na pár minút, či už sama, s priateľom, kamoškou alebo so svojim psíkom.

Zobraziť celú galériu (4)
zdroj: unsplash.com
ŽIJÚ V PRÍTOMNOSTI

Po príchode domov zo školy si ľahneš na gauč a začneš prezerať všetky sociálne siete a prijatú poštu? To ťa šťastnou určite neurobí. Skús vnímať svoje okolie a prostredie, v ktorom žiješ. Premietni si všetko pekné a milé čo sa ti počas dňa stalo, s niekým sa o to podeľ a tiež sa ho spýtaj aký mal dnes deň. Uvidíš, vyčarí mu to úsmev na tvári. Vždy maj oči otvorené a uvidíš, čo je v tvojom živote naozaj dôležité.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.