instagram.com/fit.m.p, tastetofit

Na internete nájdeš množstvo informácií o chudnutí alebo zdravom stravovaní. Mala by si sa však naučiť rozlišovať medzi pravdou a výmyslami, pretože nemôžeš veriť všetkému.

Určite dobre vieš, že ak chceš so sebou niečo robiť, základom je dodržiavať pravidelný pitný režim a zaradiť do svojho jedálnička viac ovocia a zeleniny. Ak chceš začať behať alebo cvičiť, zabúdať by si nemala ani na správnu a štýlovú obuv. Najnovšiu kolekciu kvalitných topánok, ktoré sú vhodné nielen na cvičenie, nájdeš TU.

Je silové cvičenie vhodné pre ženy? Kedy by si mala zjesť posledné jedlo? A naozaj sú raňajky najdôležitejšie jedlo dňa? Takéto informácie by si si mala overovať aspoň z dvoch či troch zdrojov, pretože sa o nich popísalo naozaj veľa.

Ak sa ti to nechce robiť a chceš dostať všetky dôležité informácie pekne na jednom mieste, máme pre teba veľmi dobrý tip. Mala by si začať počúvať podcasty. Možno budeš prekvapená, no na tému fitness ich nájdeš hneď niekoľko.

V podcastoch nájdeš informácie od odborníkov, fitness trénerov a výživových poradcov. Poradia ti, čo by si mala robiť, ak chceš začať cvičiť alebo sa zdravšie stravovať. Výhodou podcastov je, že si ich môžeš vypočuť pri akejkoľvek činnosti, takže sa nemôžeš vyhovárať, že na to nemáš čas.

 

A ktoré podcasty sa teda oplatí začať počúvať? Môžeš si vypočuť zaradom všetky epizódy, prípadne hľadať vo viacerých podcastoch len to, čo ťa naozaj zaujme. Z každého podcastu sme pre teba vybrali po jednej časti, ktorá zaujala aj nás. Je len na tebe, čo začneš počúvať.

Fitclan

SK – Gymbeam: Fitness Academy

Viac než fitness podcast

The Powerlogy Podcast

Fitness Institut Podcast

The Healthy Tapes

Honza Kavalir podcast

Bagniari radio

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieFitness