Niektorí  ľudia sa rozhodnú spojiť svoj život so životom iného už vo veľmi mladom veku. Spoločnosť to nie vždy vníma pozitívne, no aj napriek tomu majú dostatok odvahy na to, aby sa zobrali. Možno je to tým, že určité znamenia zverokruhu sa toho o láske už veľa naučili v predchádzajúcom živote, a tak keď stretnú niekoho, pri kom cítia, že je to ten pravý, neváhajú. Naučili sa, že láska je ten najlepší recept na šťastie. Nemusí to byť vôbec na škodu, a keď sa cítiš pripravená, chod do toho. Avšak nikdy nezabúdaj na to, že tvoj primárny vzťah je s tebou samou.

Baran

Toto vysoko impulzívne znamenie občas najskôr koná, a až potom myslí. Jeho živlom je oheň a vo vzťahoch sa správa podobne ako v bazéne: ponorí hlavu pod vodu, bez toho aby vedel, či dosiahne až na dno. Barani chcú všetko a chcú to hneď. Preto je práve on tým človekom, ktorý sa s partnerom nasťahuje už po mesiaci randenia. Na zemi nie sú preto aby bol ich oheň uhasený, práve naopak, snažia sa rozdúchať ho v živote aj ostatných. Ich manželstvo môže prísť ako spontánne vzplanutie. Barani sa dokážu poučiť jedine na vlastných chybách, ktoré musia byť naozaj obrovské.

🌹 @lianawhoo

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Býk

Býci neuznávajú žiadne iné vzťahy okrem tých hlbokých. Keď si nájdu partnera, predstavujú si s ním celý život. Často sa stáva, že si zoberú práve svoju prvú lásku zo strednej alebo vysokej školy. Rozchod pre nich neznemená absolútny koniec, a majú tendenciu vracať sa k svojim partnerom. Zatiaľ čo iné znamenia túžia vo vzťahoch experimentovať, býk sa drží nohami pevne na zemi, a vie presne, čo chce. Potrebuje len jedného partnera, vďaka, ktorému sa naplnia jeho romantické predstavy. Vydávajú sa mladí a zotrvávajú v manželstve po celý život.

😘😘 @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Váhy

Vládnucou planétou Váh je práve Venuša, a tak každý ich vzťah je istým spôsobom manželstvom, aj keď nie na papieri. Váhy na rozdiel od býka, potrebujú vyskúšať viacero vzťahov a partnerov, kým nájdu toho, s ktorým ostanú navždy, a kto dokáže prijať ich predstavu vzťahu. A keď sa to stane v mladom veku, neváhajú a zoberú si ho. Aj napriek tomu, že to nemusí trvať večnosť.

Sunsets with you ❤️ @carleighelise @g

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

A napokon, možno by sme sa všetci mali čo to naučiť od Váhy. Nesnažiť zmeniť samého seba pre to, aby sme sa ostatným páčili, práve naopak, nájsť k sebe niekoho, kto nás bude mať rád presne takých, akí sme.

Zdroj: elitedaily.com

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.