Koniec augusta sa spája s bolestivým návratom do školy. Leto je už skoro preč a my ti preto chceme uľahčiť tento boj pomocou filmov, ktoré ti ukážu, že to až tak hrozné byť nemusí.

Clueless

Stará klasika, no pre niektoré aj novinka, ktorá bola natočená v roku 1995. Napriek tomu, že tento film je možno starší ako ty, zamiluješ si ho. Štýl obliekania, ktorý sa vracia späť je skutočne nadčasový a charaktery postáv sú dokonalé. Preto neváhaj a pozri si tento film zo školského prostredia plný zvratov a zábavy.

Mean girls

Ktorá nevidela túto klasiku, akoby ani ženou nebola. Presne tak by sme charakterizovali tento dievčenský trhák. Hlavnú postavu stvárňuje Lindsey Lohan v jej „normálnych“ časoch. Dej znázorňuje prostredie mladých ľudí v škole, v ktorej sa spájajú ľudia do falošných kamarátstiev plných intríg, no v závere sa ukáže, že pravý priateľ nemusí byť najobľúbenejší.

Easy A

Trochu iná zápletka, no o to pútavejší dej. V hlavnej úlohe Emma Stone – cudné dievča, ktoré ešte nikdy s nikým nespalo, sa stalo terčom výsmechu za sex, ktorý sa neudial. Avšak vďaka obľube u spolužiakov sa jej to zapáčilo a rozhodla sa to využiť vo svoj prospech. Ak si ešte nevidela tento teenage film, určite neurobíš krok vedľa ak si naň nájdeš jedno popoludnie čas. Skutočne sa zabavíš.

To all the boys, I’ve loved before

Film z dielne Netflix-u sa teší veľkej obľube, pretože ukázal stránku života, ktorá tu ešte nebola. Oddychový film, v ktorom nájdeš plno zápletiek, intríg no aj zábavy či lásky v 99 minútach. Lara Jean Covey je hlavná postava, okolo ktorej sa všetko točí, dokonca aj muži.

Bring it on

Každá americká stredná škola má tím roztlieskavačiek, ktorých si chcela byť členkou určite aj ty. Vďaka sérií filmov „Bring it on“, ktorých je skutočne veľa sa môžeš pomyslene teleportovať do prostredia cheerleaderiek.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.