Minimálne raz za život každá z nás nájde svoju spriaznenú dušu, ktorou je najlepšia kamarátka. Ide o osobu, bez ktorej si nevieš predstaviť ani jediný deň, viete o sebe úplne všetko a ste k sebe mega úprimné. Aj keď sa to tej druhej veľmi nepáči.

Keďže spolu trávite toľko času, koľko je len možné, je samozrejmé, že sa dostanete do situácií, do ktorých sa môžu dostať len najlepšie kamošky. A je dosť možné, že okolie to chápať nebude, ale vám je to jedno. Vy k sebe jednoducho patríte a nezáleží vám na tom, čo si myslia ostatní. Spoznávaš sa aj ty so svojou best friend v týchto veciach?

1. Veľakrát sa vám stane, že naraz poviete tú istú vec alebo sa navzájom dopĺňate. Vždy sa potom začnete smiať ako bláznivé. Niekedy až tak, že začnete plakať.

2. Na sociálnych sieťach sa pravidelne označujete pod rôznymi memečkami. Niekedy ste tak prepojené, že sa tam označíte v rovnaký okamih.

3. Vždy keď sa pohádate, tak ticho trvá len niekoľko minút. Jedna z vás predsa musí povedať niečo dôležité tej druhej. A vy napokon nechápete, prečo ste sa vlastne pohádali.

zdroj: Photo by yanalya from Freepik

4. Hovoríte si úplne všetko. Dokonca aj to, kedy ste boli na záchode alebo aký bol včerajší sex. A niekedy aj keď ste spolu celý deň, dokážete sa rozprávať dlho do noci.

5. Navzájom si posielate screenshoty konverzácií so svojimi frajermi a spoločne sa smejete na tom, čo vám napísali. Alebo sa spoločne rozčuľujete nad tým, ako môžu byť chlapi niekedy tak mimo.

6. Požičiavate si úplne všetko. Od oblečenia, kozmetiku až po úplné maličkosti. Niektoré veci máte dokonca aj úplne rovnaké a oblečiete si ich v rovnaký deň, aj keď ste sa vopred nedohodli. 

7. Všetci okolo vás vedia, že k sebe jednoducho patríte. Ak sa niekde objavíš sama, hneď sa ťa všetci pýtajú, kde je kamoška.

8. Aj keď si na večer robíte veľké plány ako pôjdete von, aj tak viete, že ostanete doma, lebo sa vám nebude chcieť nikam ísť.

9. Aj keď si poviete, že dnes budete jesť naozaj zdravo, napokon to skončí tak, že si objednáte veľkú pizzu a zakončíte to niečím sladkým.

zdroj: freepik.com

10. Ste ako sestry a tak beriete aj rodinu tej druhej. Nemáš problém prísť k nim bez ohlásenia a správať sa tam ako doma. Jej mama ťa berie už ako svoju ďalšiu dcéru.

11. Na všetko máte rovnaký vkus. Od hudby, filmov, módu až po chlapov. A nerobí vám problém pozerať jeden film či počúvať jednu skladbu dookola.

12. Denne si posielate aj niekoľko fotiek s najrôznejšími filtrami, v najrôznejších pózach či na všelijakých miestach. A takmer väčšina z nich by nebola vhodná na publikovanie pre verejnosť.

13. Máte svoj interný humor a keď ste v spoločnosti, ostatní nechápu, na čom sa tak smejete alebo o čom sa bavíte.

14. Niekedy stačí, že sa na seba len pozriete a viete, o čo ide. Nie sú k tomu potrebné ani žiadne slová.

15. Všetky rozhodnutia a plány robíte spoločne. Od toho, kam sa pôjdete najesť až po to, kam pôjdete spolu na dovolenku či kedy sa budete vydávať.

zdroj: Photo by Daiga Ellaby from Unsplash

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.