Vzťah medzi mužom a ženou býva niekedy komplikovaný. Neustále na ňom treba pracovať, pretože len práca a úsilie prinesú zaslúžené ovocie (pevný vzťah).

Tieto mužské znamenia nie sú vhodné na to, aby s nimi mala žena dlhodobý vzťah. Viac než polrok vo vzťahu nevydržia a odídu, pretože sa im nechce komunikovať a na vzťahu odmietajú pracovať.

Rak

Muž v znamení Raka často mení svoje priateľky. Túži po dobrodružnom živote, v ktorom bude veľa adrenalínu. Strieda aj svoje zamestnanie, preto sa nikto nemôže čudovať, že strieda aj svoje partnerky. Keď už vzťah získa, túži po tom, aby bola jeho láska opätovaná. Potrebuje mať pocit istoty, no po určitom čase u neho tento pocit zmizne a začne hľadať niečo iné.

Lev

Tento muž miluje rušný život, v ktorom bude veľa zábavy. Je rád, keď môže byť obklopený dobrou spoločnosťou, preto si nevie vybrať len jednu partnerku. Často sa stáva, že má naraz dva vzťahy, ktoré udržuje paralelne. Láska je jeho slabou stránkou, pretože by chcel mať vzťah, no nie je až taký zodpovedný, aby bol dlhodobo verný jednej žene.

Baran

Muž v znamení Barana je samostatný a vie, čo od života chce. Vzťah a pevný zväzok medzi ním a ženou to rozhodne nie je. Túži spoznávať svet a nechce, aby mu nejaká žena dávala podmienky. Ak už vo vzťahu je, nie je príliš spoľahlivý, často zabúda a priateľke svoje city neprejavuje. Má veľa energie, preto na ňom partnerka ani nespozná, že ju podvádza. Všetko vie dokonale zakryť a vždy sa tvári, ako keby sa nič nedialo.

Váhy

Tento muž sa nevie rozhodnúť. Chce vzťah, v ktorom bude úprimná láska a dôvera, no zároveň chce cestovať a mať všetky ženy, ktoré o neho prejavia záujem. Je schopný zamilovať sa a mať len jednu partnerku, no ak sa začne nudiť, nič mu nezabráni v tom, aby hneď odišiel a našiel si druhú.

Práve nuda mu prekáža v tom, aby si mohol dlhodobý vzťah naplno vychutnať. Nechápe, že každý vzťah sa stáva po čase stereotypným, a preto sa na ňom musí pracovať.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.