instagram.com/robertdowneyjr/lucyhale

Hoci majú talent na hranie, môže sa v nich skrývať omnoho viac. Portál Cosmopolitan uviedol niekoľko známych tvárí, ktoré v sebe nesú čarovný hlas. Možno ťa to prekvapí, ale aj oni kedysi snívali o kariére popstar a pod. Nachádza sa medzi nimi aj tvoj obľúbenec?

Lucy Hale

Mladú herečku sme mohli spozorovať v známom seriáli Pretty Little Liars. V ňom stvárnila postavu knihomolky Arie. Podľa informácií portálu Cosmopolitan je srdcom a dušou country speváčka. Práve táto umelecká činnosť ju priviedla k herectvu. Spevu sa venovala aj naďalej, a tak v roku 2014 vydala svoj sólový album – Road Between.

Ryan Gosling

Známy umelec potvrdil svoje hlasové nadanie v muzikálovom filme La La Land, kde hrala aj Emma Stone. Počas predchádzajúcich rokov si však založil chlapčenskú skupinu zameranú na rock. Prezentovali sa pod názvom Dead Man’s Bones a v roku 2009 vyšiel ich album.

Scarlett Johansson

Jej tvár môžeme poznať z filmov Avengers, kde stvárňuje postavu Black Widow. Na pohľad vyzerá byť veľmi tvrdá a rázna žena, no skrýva sa v nej tvorivá duša. Preto v roku 2008 naspievala svoj prvý album Anywhere I Lay My Head. Neskôr k nemu pribudol ešte Break Up a Apart.

Robert Downey Jr.

Postavu Iron Mana by mohol poznať každý z nás. Jeho stvoriteľ, Tony Stark, je vo filme inteligentný boháč. V skutočnosti od toho nemá ďaleko ani Robert Downey Jr., len k tomu pridal ešte ďalšiu hodnotu – čarovný hlas. V roku 2004 vydal album The Futurist.

Jennifer Love Hewitt

Radí sa medzi známe herecké hviezdy súčasnosti, no aj ona chcela najprv preraziť na hudobnej scéne. Keď mala 10 rokov, presťahovala sa do LA. Usilovne na sebe pracovala po speváckej stránke, a preto bol jej album Love Songs zrealizovaný v Japonsku.

Zdroj: Cosmopolitan

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News