Základný šatník
Instagram/ patrabene & michaelakocianova

Základný šatník ženy sa skladá nie len z oblečenia, ale aj z topánok, ktoré sa hodia k čomukoľvek.  Ak si ich zaobstaráš – nebudeš mať žiadne starosti. Pretože sa naozaj hodia absolútne všade a sú považované za „must have“ kúsky do každej módnej sezóny.

Pozri, ako to nosia známe Slovenky a inšpiruj sa od nich.   

Biele tenisky  

Tenisky bielej farby sa hodia k akémukoľvek kúsku oblečenia. Či už máš na sebe šaty, klasický kostým alebo tričko a džínsy – biele tenisky nič nepokazia.

Možno ti tento typ topánok príde nepraktický, no práve preto by si mala zainvestovať do kvalitných tenisiek, ktoré budeš môcť úplne ľahko čistiť aj ty sama doma. Pri kúpe si dávaj pozor na to, aby tenisky mali pevnú podrážku.

Základný šatník
zdroj: Instagram/ lucypug & michaelakocianova

Béžové lodičky  

Namiesto lodičiek to môžu byť pokojne aj béžové lodičky na opätku. Je to “must have” v ženskom šatníku. Hodia sa ku akémukoľvek outfitu niekedy oveľa viac ako čierna klasika a vizuálne predlžujú nohy. Snáď si si ich už zaobstarala a ak nie, tak to tak urob čo najrýchlejšie.

Základný šatník
zdroj: Instagram/janahrmi & petra.kempna

“Chelsea” čižmy  

Najvhodnejšie sú na jesenné a zimné počasie, avšak niektoré ženy ich nosia aj v lete, pokiaľ je chladnejšie. Najpraktickejšou farbou “chelsea” topánok v tomto prípade bude skôr čierna alebo akákoľvek iná tmavá farba.

Základný šatník
zdroj: Instagram/ lucypug & patrabene

Chceš vedieť, prečo práve tieto topánky sa považujú za základný kúsok? Pretože na rozdiel od ostatných podobných topánok sa nosia úplne každú sezónu, odkedy vôbec existujú. Ľudia ich nikdy neprestali nosiť a ich podoba za tie roky sa skoro vôbec nezmenila.  

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista