Ešte stále hľadáš výhovorky na to, aby si nechodila do fitka a stravovala sa nezdravo? Namiesto toho, aby si sa neustále sťažovala na to, že máš kilá navyše, mala by si zodvihnúť zadok a konečne so sebou niečo robiť. Slovami neschudneš, pomôžu ti len činy. Rovnako ako týmto známym osobnostiam.

V šoubiznise existuje viacero hviezd, ktoré mali odjakživa kilá navyše, no aj napriek tomu boli úspešní a nikto si z nich neuťahoval. Vo svojom vnútri sa už asi necítili dobre, tak sa rozhodli, že so sebou začnú niečo robiť. Nech ti tieto osobnosti slúžia ako inšpirácia a jasný príklad toho, že keď niečo chceš, musíš za tým ísť a dá sa to dosiahnuť.

Adele

Najväčšia premena za posledné roky. Pamätáš si speváčku Adele inak, než bacuľku? My veru tiež nie, no teraz je všetko inak. Bez kíl navyše vyzerá Adele ako úplne iný človek, čo pravidelne hovoria aj jej fanúšikovia v komentároch. Dnes sa ale speváčka cíti veľmi dobre a pred pár dňami dokonca prezradila aj to, čo jej v premene pomohlo.

Adele kedysi

View this post on Instagram

Auckland / Mt Smart Stadium / Mar 25

A post shared by Adele (@adele) on

View this post on Instagram

Melbourne, VIC / Etihad Stadium / Mar 18

A post shared by Adele (@adele) on

Rebel Wilson

Herečka Rebel Wilson si zahrala takmer v každom filme, v ktorom potrebovali bacuľku. Už sa viac ale necítila dobre vo svojej koži, preto začala cvičiť a výsledky sa ihneď dostavili. Uvidíme, do akých filmov ju vyberú teraz. Dúfame ale, že ich bude stále veľa, pretože jej humor neodmysliteľne patrí k tým najlepším komédiám.

View this post on Instagram

Fight club! With Jessie & @amycastano 🥊 #Legends

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on

View this post on Instagram

@vogueaustralia photo by Nicole Bentley

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on

Rebel Wilson kedysi

Rob Kardashian

Jediný brat z rodu Kardashian/Jenner bol kedysi poriadnym „tučkom“, no dnes pekne vidieť jeho progres. Na jeho profile síce veľa fotiek nenájdeš, no na fotkách jeho sestier ho sem-tam môžeš zahliadnuť.

View this post on Instagram

Woo back baby

A post shared by Rob Kardashian & @dream daddy (@robkardashianofficial) on

View this post on Instagram

💕FAMILY💕

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Rob Kardashian kedysi

Jonah Hill

Herec Jonah Hill, rovnako ako herečka Rebel Wilson, bol obsadzovaný do rolí, kde potrebovali muža s kilami navyše. Na niektorých fotkách z minulosti vidieť, že jeho obezita sa mu vymkla z rúk a mohla mu spôsobiť rôzne zdravotné problémy. Dnes je však Jonah iný chlap a vyzerá naozaj skvele.

View this post on Instagram

🖊 🐐

A post shared by Jonah Hill (@jonahhill) on

Jonah Hill kedysi

View this post on Instagram

Swipe for something motivating 📈🔥

A post shared by Smaq'd! (@smaqdmen) on

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.